Perfect Fit: 3 Adımda Kusursuz Görün!

09.02.2016 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
Her kadının derdi daha fit bir görünüm. Bunun için sağlıklı beslenmek ve spor mutlaka şart ancak biraz daha hızlı olsun diyorsanız, birkaç küçük moda hilesiyle daha ince görünmek mümkün. Anında fitliğin sırları için hazırsan, seni daha ince gösterecek ipuçları için okumaya devam!0902016-icerik1. Skinnylere bir şans verGenel yanılgı bol kıyafetler giydiğimizde daha ince göründüğümüzü düşünmektir. Ancak tam tersine bol parçalar bizi olduğumuzdan daha da kilolu gösterir. Özellikle bol pantolonlar bu konuda devasa bir efsane yaratabilirler. Bu yüzden seçimini skinny pantolonlardan yana kullanabilirsin. Bu modeller hem vücudunu bir korse gibi toparlayacak hem de daha ince görünmeni sağlayacaktır. Fazlalıklarının olduğu kısımları uzun basic bir bluzla kapattıysan işte şimdi harika görünüyorsun demektir!
2. Ceketlerin zarafetinden faydalanCeket denildiğinde aklına klasik tayyörler geliyorsa sanıyoruz ki seni yeni fit ceket modelleriyle tanıştırmanın zamanı geldi. Ceketlerin en büyük sorunu genellikle yanlış yerde biten etek boylarıdır. Tam kalçanın ortasında biten modeller, seni olduğundan daha basenli gösterir. Doğru kesimli bir ceket ise sana zarif ve rahat bir hava katacaktır. Tam kemer çizginin bira aşağısında biten ceket modellerini en rahat pantolonlarınla deneyebilirsin. İste ofiste ister hafta sonu şıklık seninle!
3. En ideal elbiseElbiseler dolapların kesinlikle can kurtaranıdır. Günün kahramanı olma konusunda onlar kadar iyisini bulamazsın. Onların bu yönünü daha ince göstermek için kullanmaya ne dersin? O zaman önden biyeli modellere ve yanlardan parça ekli modellere merhaba de! Önden biyeli modeller sana bir bel oyuntusu oluşturarak belini daha ince gösterecektir. Yandan parça ekli modeller ise yine bir bel çizgisi yaratacak ve seni kum saati formunda gösterecektir. İşte hızlı şıklık diye buna denir!
Zayıf ya da kilolu hepimizin değiştirmek istediği bazı bölgeleri var. Kimimiz için bu kalçalarımız kimimiz için belimi kimimiz için ise geniş omuzlarımız. Bunun için sağlıklı bir yaşam ve spor olmazda olmazımız ama modanın eğlenceli dünyasının da keyfini çıkarmak gerek. DeFacto’nun herkes bu eğlenceye dahil olsun diye yarattığı Perfect Fit koleksiyonun amacı da tam olarak bu! Stilin ne olursa olsun Perfect Fit ile sende bu eğlenceye hemen dahil ol!

En son yazılar