Sezon Trendi: Militar Stil

06.03.2018 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

Geçtiğimiz yıllarda sadece uzun kaşe paltolar ile karşımıza çıkan militer modası artık birçok farklı formda karşımıza çıkıyor. Kamuflaj deseninin altın zamanlarından birisi olan 2018 ilkbahar yaz sezonunda militer stil de yükselişe geçiyor. Aslında militer stili yeni bir trend olarak değil, eski ve yenilenmiş bir trend olarak bu sezon moda dünyasındaki yerine geçiyor. Sen de bu yükselen sezon trendinin en güzel örneklerine DeFacto koleksiyonu ile göz atmak ister misin?
Haki Yeşili ile Yenilenen Sokak Stili
Bazen bir stili yakalamanın en kolay yolu onu açıkça belli etmek olabilir. Söz konusu militer stil olunca bunu haki yeşili ve kamuflaj deseninden daha iyi ne gerçekleştirebilir ki? Sen de günlük stilinde militer stile yer açmak istiyorsan DeFacto v yaka basic body ve kamuflaj desenli pantolona bir şans verebilirsin. Kombinini mevsim şartlarına uyumlu bir hale getirmek istersen cep detaylı ceket ile tamamlayabilirsin.

Eskilerden Küçük Bir Detay: Metalik Düğmeler
Militer stilin en klasik parçalarından birisi çift sıra metalik düğmeli palto ve ceketler. 1800’lü yılların sonlarından beri moda dünyasındaki varlığını sürdüren bu tasarım asla modası geçmeyecek klasik parçalardan birisi. Sen de bu klasik parçaya yatırım yapmak istersen tercihini DeFacto düğme detaylı kabandan yana kullanabilirsin. Sokak stilini tamamlamak için canlı renklerden ve sezon trendlerine uygun aksesuarlardan yardım alabilirsin.

Klasik ve Modernin Birleşimi
Klasik parçaları ile modern tasarımları bir arada kullanarak stil sahibi kombinler hazırlayabilirsin. DeFacto kamuflaj desenli yelek gibi klasik parçaları kırmızı bot gibi modern tasarımlar ile bir arada kullanarak sokak stilini bir sonraki seviyeye taşıyabilirsin. Avcı gömleğini tişröt ve kazaklar ile kombinlemek yerine denim gömleklerle kullanarak farklı bir tarz yakalayabilirsin.

Yenilenen militer stilde senin favorin hangisi? Çift sıra metalik düğmeler mi avcı yeleklerinin modern yorumu mu? Tercihin hangisinden yana olursa olsun militer stilin en trend parçaları onlarca seçenek ile bir tık uzağında DeFacto koleksiyonunda seni bekliyor. Hadi keşfetsene!

En son yazılar