Sezonda Dolabında Olması Gereken 6 Bluz

07.03.2017 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

İlkbaharın gelişi dolapların yenilenmesiyle kutlanıyor! Kışlıklar bir yana kaldırılırken en yeni sezon ürünlerini keşfe çıkmak için geç kalma. DeFacto Blog olarak sezonda en çok tercih edilen üst giyimin bluz olduğunu gördük. Bluzlar bu sezon capcanlı, hareketli, keyifli! Trend bir görünüm için dolabında mutlaka olmalı dediğimiz 6 bluza göz atmaya başla!

Çizgilere Yer Aç!

Sezonda çizgilerin hakimiyetini görüyoruz. Kullanmayı şimdiye kadar tercih etmediysen de artık çizgilerle barış! En cool stile giden yol bu sezon çizgilerden geçiyor. J Femineni, pembe çizgili önden bağlamalı bluz mu seni daha iyi yansıtacak yoksa sportif baskılı siyah çizgili bluz mu?
Krep Kumaşın Vazgeçilmez Zarifliği

Özellikle ofis stilinde seni bir adım öne taşıyacak olan krep bluzlara kombinlerinde yer vermeye ne dersin? Bir püf noktadan bahsetmeliyiz. Sezonun trend desenlerine sahip modelleri tercih et. İster Oxford model ayakkabılarla istersen stilettolarla kombinleyebilirsin.
Hareketli Detaylara Hazır Mısın?

Gelelim trend detayların en iddialılarına. Baharın kıpırtısını fırfırlı kol detaylı bluzlarda ve dantel detaylı bluzlarda görüyoruz. Kolları fırfırlı bluzlar günlük kullanım için idealler. Feminen stilin vazgeçilmezi dantellerle bezeli bluzunu daha şık mekanlar için kullanabilirsin.
Sezon trendlerini , en sevilen ürünleri DeFacto Blog ile takip etmen çok kolay! Online mağazadan dilediğin ürünü şimdi incelemeye başlayabilirsin!

En son yazılar