Çocukları Gülümsetecek 10 Kombin

09.08.2017 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
Bu sezon belirli bir parça ya da kesimin trend olmasından çok desenlerin öne çıktığını görüyoruz. Floral desenler, çizgili desenler , grafik desenler, rengarek şeritler, puantiyeler...Her biri parçalara ayrı bir hava ve hareket katıyor. Biz de sezonun trendi desenleri mercek altına altık ve en favori parçaları gün yüzüne çıkardık Moda denildiğinde hep yetişkinlerden bahsedilirdi, artık işler değişti. Son senelerde ünlü insanların çocuklarını adeta bir stil ikonu olarak giydirmeleri, moda dünyasının ve birçok ebeveynin takibinde. Sen de kendi çocuğunun stili için en güzel parçaları DeFacto’nun çocuk koleksiyonlarından seçebilirsin. Yeni stil ikonları “çocukların” renkli ve eğlenceli moda dünyalarına göz atmaya ne dersin?

Neşeli Kombinler
Çocukların iç dünyasını kıyafetlerine taşımak çok kolay! Renkler,desenler, cıvıl cıvıl parçalarla yapılan kombinler çocukların da çok hoşuna gidecek. Askılı denim kız çocuk gömlek ve tropikal baskılı erkek çocuk gömlekleri ile en neşeli kombini siz yapın.

Tiril Tiril Parçalar
Yaz döneminde bunaltıcı sıcaklardan çok etkilenen çocuklar için; seçeceğimiz hafif ve rahat parçalar kurtarıcı olabilir. Oyun oynarken ve hareket halinde olduklarında daha rahat olmalarını sağlar. Kız çocuk çizgili elbise ve bağcıklı erkek çocuk şort kombinleri bu kategorideki parçalardandır.


“Büyümüş de Küçülmüş” Kombinler
Sanki ablalarının ya da abilerinin gardırobundan giyinmişler izlenimi veren parçalar, çocuk kombinlerinin vazgeçilmezleri. Stil sahibi duran şortlar, t-shirtler, gömlekler birbirinden harika kombinler ortaya çıkarıyor. Tıpkı nakışlı kız çocuk fit şort ve baskı desenli erkek çocuk t-shirt gibi...Süper Güçlere Sahip Kombinler
Çocukların hayal dünyasına yetişmek imkansız olabilir ama kıyafetlerle ortaya çıkarmak çok basit. Çocuğunuzun sevdiği çizgi film kahramanlarının ,üzerinde olduğu parçalarla onları mutlu edin. Lisanslı kız çocuk ve erkek çocuk t-shirleri ile eğlenceli kombinlere imza atın, çocuğunuz için bir süper kahraman da siz olun!

“Özel Gün” Kombinleri
Çocuklarımızın doğum günleri hepimiz için çok önemli bir gündür. Doğum günü partilerini günler öncesinden organize ederiz. Kıyafet seçimi de buna dahildir. Kızınızın bir prenses, oğlunuzun bir küçük prens edasıyla ortalarda dolaşmasını istiyorsanız, Çiçek desenli elbise ve papyon-mendil-gömleküçlüsünü deneyebilirsiniz!


Kendi kıyafetlerini kendi seçen, stilini kendi belirleyen çocuklarımızın aradığı herşey DeFacto’da! Siz de çocuğunuzla DeFacto’ya gelin, en stil sahibi parçalarla kendi kombininizi yaratın!

En son yazılar