Jogger Pantolonların Önlenemez Yükselişi

06.09.2018 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

Yeni sezonun sevilen trendi jogger pantolonlar ile sokak stilini bir sonraki seviyeye taşımaya ne dersin? Geçmişten günümüze ışınlanan jogger pantolonlar rahat bir kombin için 2018 ilkbahar yaz sezonunun gözde parçaları arasında yer alan jogger pantolonlar yeni sezonda da yerini kimseye kaptırmıyor. Juicy Retro modanın gözdesi kadife eşofman altlarının geri dönüşünden sonra şimdi de sıra jogger pantolonlarda. Sokakların yeni gözdesi jogger pantolonlara DeFacto koleksiyonu ile göz atmaya ne dersin?

Sportif Stilin Gözdesi: Gri
Rahat ve şık bir stilin anahtar renklerinden birisi de gri ve tonları. Özellikle sportif parçalarda sıkça tercih edilen gri renk on dakikada hazırlanıp çıkmak istediğimiz günlerde hepimizin kurtarıcısı. Sen de stilinden ödün vermeden hızlı bir şekilde şıklığı yakalamak istiyorsan sana harika bir tavsiyemiz var! DeFacto jogger gri eşofman altını DeFacto yazı baskılı metalik detaylı sporcu atlet ile kombinle. Çabasız şıklığı yakala!

Floral Etki Alanı
Yeni sezonda floral desenler önlenemeyen bir yükselişe geçti. Her stil ve her parçada karşımıza çıkan çiçek desenleri zihinlerimizdeki naif ve romantik izlenimlerini bambaşka bir seviyeye taşıdı. Kuru kafalar, yılanlar ve koyu renkler ile bir arada kullanılan floral desenler başarılı bir sokak stili için hepimizin gardırobunda yer açtığı desenlerden birisi halini aldı. Sen de sezonun sevilen trendlerini bir arada kullanarak günlük kombinlerini bir üst seviyeye çıkarmak istersen DeFacto jogger bordo eşofman altı ve DeFacto kolları volan detaylı çiçek desenli bluz tam sana göre!

Sokak Stilinde Siyahın Hakimiyeti
Kolay ve şık kombinlerin anahtar rengi siyah sokak stilinin vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Retro jogger pantolonlar ve eşofman altlarının ön planda olduğu yeni sezonda da siyah tahtını kimseye kaptırmıyor. Sen de günlük kombinlerinde siyahın gücünden yardım alarak stilini ön plana çıkarabilirsin. Başarılı bir siyah kombin için DeFacto jogger siyah tayt gibi trend parçalardan yardım alabilirsin.

Yeni sezonda jogger pantolonlar ile sokakların en şık kadını olmak için ihtiyacın olan her şey yüzlerce seçenek ile bir tık uzağında DeFacto koleksiyonunda. Hadi keşfetsene!

En son yazılar