Ünlü Stilleri Mercek Altında

09.12.2016 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

Bu hafta sizler için ünlülerin sokak stillerini mercek altına aldık. Kimler neler giymiş? Kış sezonunda hangi trend parçaları tercih etmişler? Klasik mi yoksa asi tavırlarıyla mı dikkat çekmişler? Dikkatle inceledik. Kış sezonun favori ünlü stillerinden notlar almak için kalemleri kağıtları hazırlayın, başlıyoruz!
ünlülerin kıyafetleri

Keira Knightley Namıdiğer Elizabeth Bennet

Oyunculuğuna hayran kaldığımız Keire Knightley sokak stilinde salaş tarzıyla dikkat çekiyor. Biraz “ne bulduysam giydim” havasında olan Knightley’nin her şekilde şık olabilmesine bayılıyoruz. Sade seçimlerinin yanı sıra hareketli kabanlarla da dikkat çeken Keira’nın bu stilini siz de çok seveceksiniz. Ekose kaban ve düz renk bere! İşte bu kadar kolay! Hem şık hem cool hem sevimli nasıl olunur Keira iyi biliyor.

Sadeliğe Aşık Kadın: Jennifer Aniston


Friends ile tanışıp onlarca filmini izlediğimiz Jennifer Aniston’ın casual giyim tarzına bayılıyoruz! Filmlerinde dahi casual giyimi, spor şık rahat bir tavrı yakalayan Jennifer çoğunlukla bir kot bir t-shirt takılıyor! Kış sezonunda da stilinden ödün vermeyip jean altına uzun siyah çizme giyiyor ve klasik siyah kaşe kabanı tercih ediyor. Koyu renk bir şalla da kombinini tamamladığını görüyoruz.
jennifer aniston tarzı kaban
jennifer aniston giyim tarzı
jennifer aniston tarzı şal
Podyumların Çılgın Meleği Cara Delevigne

Son yılların gözdesi Cara! Onun salaş, cool, asi ve her daim şık tavrını ayakta alkışlıyoruz. Oldukça rahat giyim parçalarından yana olan Cara’nın sokak stili kışın da kimliğini koruyor. Cool kürklü kapüşonlu haki parka ve bağcıklı siyah botlarla boy gösterirken taktığı kepiyle rocker havasını bir anda kırıveriyor. Siyah sırt çantasıyla da oldukça rahat görünen Cara Delevigne’ın bu cool ve umursamaz hali gerçekten bizi cezbediyor.
cara levigne tarzı kaban
cara levigne modası
cara levigne tarzı
Ünlülerin sokak stillerini takip etmeye devam ediyoruz. Siz de DeFacto Blog'u takipte kalın, stil önerilerini yakalayın!

En son yazılar