Sizin Çift Stiliniz Hangisi?

07.02.2017 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

Sevgililer günü çift kombininiz hazır mı? Yoksa karar veremediniz mi ? Peki sizin çift stiliniz hangisi? Romantik mi, havalı mı, rahat mı? Kendinizi nasıl rahat ve güzel hissediyorsunuz? Çiftler için tarzlarına göre kombin fikirlerimiz var. Hepsi sevgililer gününü mükemmel geçirmeniz için ideal parçalar!


Biz Romantiğiz Diyenlere

Bugün tam olarak sizin gününüz! Romantik çiftler için en romantik parçalar DeFacto’da. Kadınlar için tartışmasız en feminen kısa lacivert elbiseler sevgililer günü için ideal bir seçim olacak. Elbiselerini siyah stilettolarla kombinleyebilirler. Erkekler de çift kombinlerinde uyumu yakalamak için lacivert yelek ve lacivert mendillerini gri blazer ceketler tamamlamalılar. Lacivert Oxford ayakkabı modellerini de unutmamalılar!
En Havalı Çiftlere

Cool duruşunuzla sokak stiline damgasını vuran çift kombinlerine sahipseniz, sevgililer gününde de tavrınızı korumak için DeFacto’ya. Deri ceketleriniz ve jeanlerinizle kombinleyebileceğiniz sevgililer günü tshirtleriniz havalı duruşunuzu koruyacak. Ayrıca, bağcıklı bot modelleriyle kombinleyip rocker bir hava yakalayabilirsiniz.Rahat Tavrı Benimseyenlere

Her daim rahat, sportif bir görünümü seviyorsanız sevgililer günü çift kombininizde de en sevdiğiniz parçalara yer vermelisiniz! Rahat baskılı sweatshirtlerle kendinizi iyi hissedin! Pastel renkler enerjinize sevgi katacak! Açık renk sneaker modelleri de kombininizin tamamlayıcıları olabilir.Çift stilinizle sevgililer gününün göz alıcı çifti siz olun! Tek yapmanız gereken stilinizi belirlemek. İdeal parçalar DeFacto’da sizi bekliyor!

En son yazılar