Bir Yaşam Stili: Jean

07.03.2017 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

Sen de denim pantolonsuz asla diyenlerden misin? Jean pantolonlar çağın yaşam stili haline geldi. Artık günlük kullanımdan gece kullanımına, en şık düğünlere kadar kendine yer bulan jeanler, her dolabın vazgeçilmezi konumunda. Farklı tarzlara hitap eden, sezon trendlerini takip eden en rahat Jean modelleri DeFacto’da seni bekliyor!


En Rahat Kalıplar

Havalı kelimesinin tanımını yeniden yapalım istedik. DeFacto Mom model jeanleri sezonun trend desenli ve fırfırlı bluzlarıyla kombinleyerek mükemmel bir stile sahip olabilirsin. Erkekler için açık mavi regular denim modelleri en rahat seçimlerin başında geliyor.
En Dar Kalıplar

Kendini içinde en fit hissedeceğin jean modeli burada! Anna yüksek bel skinny jeanle cool bir kombine adım at. Biliyorsun, siyah jean artık kadın ve erkek dolaplarının demirbaşları arasında. Fit siyah jean kombinlerini her yerde rahatlıkla kullanabilirsin.Yeni Yorumlar Taze Seçimler

Jean modelleri sezon içinde yine geniş bir yere sahip. Farklı yorumları ve renk seçeneklerini denemeye hazır ol! DeFacto’nun yanları parlak detaylı jeanleri sezon favorileri arasında. Erkekler eskitilmiş yeşil Paco jean modelleriyle yeni bir tercih yapabilirler.Denim modası uzun yıllar bizimle olacak, buna eminiz. Günün trendlerini takip eden DeFacto Jean modelleriyle jeanin cool duruşunu yakalaman çok kolay!

En son yazılar