Enerji Kapsülü Canlı Renkler

04.05.2018 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
2018 ilkbahar yaz koleksiyonlarında en çok dikkat çeken detaylardan birisi de cesurca kullanılan canlı renklerdi. Moschino, Etro, Gucci ve Dolce&Gabbana gibi ünlü tasarımcılar defilelerinde akla gelebilecek bütün renklere yer vermişti. Baharın yüksek enerjisini dolaplarımızda yer verdiğimiz sarı, turuncu, yeşil, pembe ve mavi gibi canlı renkler ile taşıyoruz. Birbirinden renkli kombinleri enerji kapsülü niyetine kullanmak istersen 2018 ilkbahar yaz sezonunun en gözde trendlerine yer verdiğimiz renkli kombin önerilerimize DeFacto koleksiyonu ile göz atmaya ne dersin?

Zıt Renklerin Eşsiz Uyumu
Eğer canlı renkleri bir arada kullanma konusunda acemi isen sana küçük bir ipucu vereceğiz. Hangi renkleri bir arada kullanacağına bir türlü karar veremediğin zamanlarda renk çarkından yardım al. Genellikle birbirine zıt pozisyonda olan renkler en büyük uyumu yakalayan renkler olur. Tıpkı kırmızının mavi ve yeşil ile ya da morun sarı ile olan uyumu gibi. Zıt renklerin uyumunu yakalamak istersen 2018 ilkbahar yaz sezonunun yükselen trend DeFacto çiçek desenlerine sahipi kruvaze mavi elbise ile DeFacto trend kırmızı çantayı bir arada kullanabilirsin.

Güneşten İlham Al
Bazen etrafımıza dikkatle baktığımızda aslında en güzel renk uyumlarının doğada yakalandığını fark edebiliriz. Güneşin batışındaki renk hüzmelerini düşün mesela. Sarıdan pembeye olan o yumuşak geçiş kimin hoşuna gitmez ki? DeFacto renk bloklu sarı tişörtü kombinlerken güneşten aldığın ilham ile akla ilk gelen siyah yerine pembeyi kullan. Denim pantalonun ve spor ayakkabılarını da giydin mi yüksek enerjili bir bahar gününe hazırsın!

Güçlü İkili; Kırmızı ve Siyah
2018 ilkbahar yaz sezonunun en çok tercih edilen renk kombolarından birisi de siyah ve kırmızı. Sen de renkli bahar stilinde sezon trendlerine ayak uydurmak istersen DeFacto kırmızı denim ceketin ile sezonun gözde pantolon modellerinden şerit detaylı eşofman altını kombinleyebilirsin. Stilini tamamlamak için rahat bir spor ayakkabı ve DeFacto baskılı kol çantasından yardım alabilirsin.

Bahar aylarında enerjini tavan yaptıracak rengarenk kombinler ile stiline renk kat! Canlı tonlara dolabında daha fazla yer açabilmen için ihtiyaç duyduğun her şey ve daha fazlası bir tık uzağında DeFacto koleksiyonunda. Hadi keşfetsene!

En son yazılar