Yazın En Güzel Floral Elbiseleri

10.05.2018 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

Yaz aylarının en sevilen parçaları floral desenli elbiseler. Moda haftalarında ünlüler ve moda ikonlarının sıkça tercih ettiği floral desenli elbiseler 2018 ilkbahar yaz sezonunda da hepimizin gardıroplarında yerlerini alacaklar. Sen de sezon trendlerini yakından takip ediyorsan favori floral elbiseni seçme zamanı geldi! Sen yorulma diye 2018 ilkbahar yaz sezonunun en güzel floral elbiselerini DeFacto koleksiyonundan senin için seçtik. Bizimle beraber yaz sezonunun en güzel floral elbiselerini keşfetmeye hazır mısınız?

Pastel Tonları Aşkına
Milenyum pembesinin patlamasının ardından bütün pastel renkler moda dünyasında vazgeçilmez bir yer edindi. Çiçek desenleri ve pastel tonlar moda dünyasının en iyi anlaşan ikililerinden. Bu ikiliye günlük stilinde yer vermek istersen DeFacto fırfır detaylı elbise senin için en doğru tercih olabilir. Beyaz sırt çantası ve rahat bir sneaker ile tamamlayacağın kombinin ile sokakları keşfetmeye hazırsın!

Tropik Desenler ile Göz Alıcı Kombinler
2018 ilkbahar yaz sezonunun en önemli trendlerinden birisi de tropik desenler. Sen de günlük stilinde floral desenlere yer vermek istiyorsan tercihini tropik çiçek desenlerinden yana kullanabilirsin. DeFacto çiçek desenli elbise ile hem tropik desen trendi hem de floral desen trendini yakalayabilirsin. Kombinini tamamlamak için bucket çantalardan yardım alabilirsin.

Yaz Aylarının Vazgeçilmezi; Beyaz
Yaz ayları deyince akla ilk gelen renk beyaz değil mi? Eğer sen de yaz aylarında beyaz renklerden vazgeçemeyenlerdensen DeFacto çiçek desenli volan detaylı askılı elbise tam sana göre. Serin yaz akşamlarında beyaz denim ceketin ile kombinleyebileceğin çiçek desenli elbise ile gezmeye hazırsın!

Sezonun en güzel floral desenli elbiseleri bir tık uzağında onlarca seçenek ile DeFacto koleksiyonunda. Hadi keşfetsene!

En son yazılar