2017 Plaj Trendleri

19.07.2017 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

Yaz sezonunda yapılacak onlarca etkinlik var, kışın bu konuda biraz evlere kapansak da, yazın acısını doyasıya çıkarıyoruz. Piknikler, konserler, dans geceleri derken yoğun tempoda film izlemeye pek vakit ayıramıyor olabilirsin. Bunun için hiç üzülme çünkü şehirde bir çok film festivali ve açık hava sineması etkinlikleri oluyor. Böylece hem nostalji yaşamış oluyoruz, hem de şu bunaltıcı sıcak günlerde sinema salonlarına tıkılmak zorunda kalmıyoruz. Bu da bonusu😊 Artık geriye sadece film festivaline hangi kıyafetle katılacağın kalıyor, ama DeFacto ile bu da sorun değil. DeFacto yaz koleksiyonlarından hem konforlu hem de stil sahibi parçalarla film izlemenin keyfine varabilirsin!


Sezonun en sevilen parçalarının başında mayo geliyor. Üzerinde mesajını taşıyan, fırfırlı,çiçekli modelleri gibi bağcık detaylı modeli de oldukça ilgi görüyor. Plaj giyim stillerinde artık mayo ve bikiniler kadar aksesuarlar da önemli bir detay. Sarı hasır şapka ve tropikal desenli havlu ile plaj stilini zirveye taşımaya var mısın?

Sanmayın ki plaj giyim stili sadece kadınlar için bu kadar önemli. Erkekler de en az kadınlar kadar plajda giydikleri şortlardan, aksesuarlara kadar her ayrıntıya özen gösteriyorlar. Turuncu renkli yüzme şortu ve lacivert parmak arası plaj terliğinin uyumuna mavi tonlardaki plaj havlusu ile ahengi yakala!
En son yazılar