Bayram İndiriminin Öne Çıkan Stilleri

10.08.2018 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

Ağustos ayının ilk haftasını arkamıza bırakmamız ile beraber Kurban Bayramı’na sayılı günler kaldı. Yardımlaşma, empati, sevgi ve hoşgörünün bayramı, Kurban Bayramı’nı DeFacto birbirinden güzel inidirimler ile müjdeliyor. Bayramlık telaşının başladığı şu günlerde ihtiyaçlarını uygun fiyat ve yüksek kalite ile tamamlamak için yapman gereken tek şey DeFacto koleksiyonuna göz atmak. Yüzlerce seçenek arasında kaybolma diye 2018 ilkbahar yaz sezonunun öne çıkan trendlerini senin için derledik. DeFacto ile göz atmaya ne dersin?

Tropikal Desenlerin Etkisi
2018 ilkbahar yaz sezonunun en sevilen trendlerinden birisi tropik desenler oldu. Hem kadın hem de erkek modasında sıkça tercih edilen tropikal desenler ve çiçek desenleri bu sezonun patlama yapan trendlerinden. Sen de bayram ziyaretlerinde bu trendleri yakalamak ister misin? Eğer cevabın evet ise DeFacto krep elbise tam sana göre! Stilini tamamlaman için ihtiyacın olan tek şey şık bir çanta ve stilettolar!

Klasik Çizgiler
Bayramlarda klasik çizgiden dışarı çıkmak istemiyorsan senin için harika önerilerimiz var. Klasik bir stili yakalamak için siyah, beyaz ve kahverengi tonlarının ya da gömlek gibi parçaların arasında sıkışıp kalmak zorunda değilsin. DeFacto kruvaze yaka çizgili bluz ve çizgili alt gibi klasik desenlere sahip klasik kesim parçalarla da klasik bir kombin hazırlayabilirsin. Stilini tamamlamak için sade aksesuarlardan yardım alabilirsin.

Siyah ve Beyaz: Eşsiz Uyum
Moda dünyasının asla değişmeyen klasik ikilisi siyah ve beyaz ile bayramda sade ve şık bir stil yakalayabilirsin. Her stil ile uyum sağlayan ikiliyi kombinlerine kolaylıkla dahil edebilirsin. Siyah ve beyazı küçük parçalar arasında tezat bir uyum yakalamak için kullanabilirsin. Ya da DeFacto kolları volan detaylı siyah beyaz puantiyeli bluz. gibi 2018 ilkbahar yaz sezonu trendlerini bir arada buluşturan büyük parçaları da tercih edebilirsin.

Kurban Bayramı’nda gittiğin her yerde stilin ile konuşulmak için ihtiyacın olan her şey yüzlerce seçenek ile bir tık uzağında DeFacto koleksiyonunda. Hadi keşfetsene!


En son yazılar