Elbiselerin Yeni Dostu Sneakerlar

10.08.2018 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

2018 ilkbahar yaz sezonunda en büyük yükselişi yaşayan parçalardan biri sneakerlar oldu. Moda haftalarında ünlü tasarımcıların koleksiyonlarında, ünlülerin ve moda ikonların sokak stillerinde sıkça karşılaştığımız sneakerlar topuklu ayakkabıların tahtını sarsmaya aday! Artık her kombinle kullanılan spor ayakkabılar bütün stillerle kolayca uyum sağlıyor. Günlük koşuşturmacanda şık görünürken rahatlıktan ödün vermek istemiyorsan endişelenme! 2018 ilkbahar yaz sezonunun gözde sneakerlarını senin için derledik. Hadi ne duruyorsun sezonun sevilen sneakerlarını DeFacto ile incelesene!

DeFacto çizgili gömlek elbise ve trend sneaker ikilisinde yaptığımız gibi!

Metalik Etki
1980’li yılların gözdesi metalik dokular 2018 ilkbahar yaz sezonunda güçlü bir geri dönüş yapıyor. Ceket ve elbiselerden çanta ve ayakkabı gibi aksesuarlara dore ve gümüş parçalar koleksiyonlarda karşımıza çıkıyor. Sen de günlük stilinde göz alıcı metalik parçaları kullanmak istiyor ama nereden başlayacağını bilemiyor musun? Ceket veya çanta gibi kombinlerinin odak noktası olacak parçalar yerine daha küçük aksesuarları veya DeFacto bağcıklı dore sneaker gibi ayakkabıları tercih edebilirsin.

Çizgiler İş Başında
Çizgiler, moda dünyasının asla modası geçmeyen desenleri. Defile ve koleksiyonlarda her zaman kendine yer bulmayı başaran çizgiler 2018 ilkbahar yaz sezonunda da iş başında! Sen de bu zamansız klasiğe günlük stilinde yer vermek istersen tercihini DeFacto çizgili askılı elbise ve DeFacto kalın taban sneakerdan yana kullan gittiğin her yerde stilin konuşulsun!

2018 ilkbahar yaz sezonunda sokak stilini sneakerlar ile bir sonraki seviyeye taşımak için ihtiyacın olan her şey yüzlerce seçenek ile bir tık uzağında DeFacto koleksiyonunda. Hadi keşfetsene!

En son yazılar