Stilini Renklerle Buluştur

10.08.2018 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

2018 ilkbahar yaz trendleri çok renkli! Tropikal desenler, flamingolar, yeşiller, pembeler, sarılar... Sezonun gözdesi olan tüm trendler gökkuşağından fırlamış gibi değil mi? Sen de günlük stilini sezonun favorileri ile renklendirmek ister misin? Eğer cevabın evet ise sana güzel bir haberimiz var, yazın en güzel renkleri sezon trendlerine uygun bir şekilde DeFacto koleksiyonunda. Hadi ne duruyorsun bizimle beraber keşfetsene!

2018 ilkbahar yaz sezonunun en sevilen renklerinden birisi sarı ve tonları. Moda haftalarında podyumlarda, moda ikonlarının sokak stillerinde ve ünlülerin kırmızı halı stillerinde sıkça karşımıza çıkan sarı ile gardırobuna yaz havasını taşımaya ne dersin? Sen de sarının büyüsüne kapıldıysan DeFacto çiçek desenli sarı bluz tam sana göre!

Yaz denilince akla ilk gelen renklerden birisi yeşil. Sokak stiline renk katmak isterken nereden başlayacağından bir türlü emin olamıyorsan yeşil ve tonları senin için doğru tercih. DeFacto baskılı yeşil tişört ve skinny denim pantolon ikilisi başarılı bir çabasız şıklıl kombininin anahtar parçaları!

Tercihin ister sarı ister yeşilden yana olsun renkli yaz kombinleri için ihtiyacın olan her şey yüzlerce seçenek ile bir tık uzağında DeFacto koleksiyonunda!

En son yazılar