Kısa Topuklara Merhaba

11.07.2017 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
Son sezonlarda ayakkabı trendleri de oldukça değişti. Farklı ve cesur modeller artık daha fazla tercih edilmekte ve günlük hayatta da ayakkabı tercihleri oldukça değişti. Önceleri günlük hayatta rahatlık bakımından sneaker tarzı ya da babet gibi düz ve rahat modeller terih edilirken , artık günlük olarak da topuklu ayakkabılar, stilettolar, sandaletler de kullanılıyor. Günlük parçalarla bir araya geldiğinde de tadından yenmiyor. Yeni sezonun trendleri arasında en çok tercih edilenlerden biri de ne düz taban ne topuklu! İkisinin arası kısa topuklu! DeFacto’nun kısa topuklu ayakkabı modellerini ve kombin önerilerini araştırdık. Gelsene!

Deniz Kokulu Mavi!
Mavinin dingin ve rahatlatıcı etkisini üzerinde taşı, etrafına huzur dağıt! Mavinin en güzel tonundaki kısa topuklu sandalet ile yine sezonun trendlerinden olan çiçek desenli omuz dekolteli elbise kombininle en şık sen olacaksın!
Trend Alarmı: Terlikler
Sezonun en en en beğenilen trendlerinden biri de terlikler. Ne sandalet ne babet ne stiletto, bu yaz en çok terlikleri göreceğiz. Tıpkı taba rengi, hasır kısa topuklu bu güzeller güzeli terlik gibi! Jean şortun uyumuyla göz kamaştıracaksın!Stiline Son Dokunuş
En şık elbiseni giydin, makyajını yaptın, aksesuarlarını taktın ve stiline nokta koymak için en önemli parçaya sıra geldi. Tabi ki ayakkabılar! Zarif ve şık elbisenin altına en uygunu kısa topuklu parlak sandaletler olacak.
Stilini tamamlamanda en büyük role sahip ayakkabılarda seçim oldukça önemlidir. Seçimini yapmadan önce DeFacto’nun ayakkabı koleksiyonuna mutlaka göz atmalısın!

En son yazılar