Yeni Sezona Giriş: Etkili 3 Trend

06.09.2018 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

Eylül ayına girmemiz ile beraber 2018-2019 sonbahar kış koleksiyonları yavaş yavaş raflarda yerini almaya başladı. Yaz mevsimini ardımızda bırakıp yepyeni trendlere yelken açtığımız yeni sezonda birbirinden özel detaylar bizi bekliyor. Yazdan sonbahara geçiş yapan çizgiler, flanel desenler ve kaplan desenleri gibi trendlerin yanı sıra özellikle sokak stilinde birçok yeniliğin bulunduğu sonbahar kış sezonunun gözde parçalarına DeFacto ile göz atmaya ne dersin?

Pateh’in Yükselişi
2000’lerin başlangıcında sıkça karşılaştığımız etnik desenler 2018-2019 sonbahar kış koleksiyonlarında tekrar yükselişe geçiyor. Kilim desenleri, çini desenleri gibi geleneksel desenlere olan yönelişin arttığı sezonda İran’ın geleneksel pateh deseni en büyük yükselişi yaşayan etnik desenlerden birisi. Annelerimizin gömlek ve eteklerinde görmeye alışık olduğumuz pateh deseni 2018-2019 sonbahar kış sezonunda moda dünyasını sarsacağa benziyor. Sadece elbise, gömlek ve fularlar gibi parçalarda değil çanta ve aksesuarlarda da tercih edilen pateh desenini gardırobuna dahil etmek istiyorsan DeFacto desenli suni deri detaylı sırt çantası tam sana göre!

Leopar Avı
2018-2019 sonbahar kış sezonunun en sevilen desenlerinden birisi de leopar desenleri. Her renkte, hemen her parçada karşımıza çıkan leopar deseni geçtiğimiz yılların aksine 2018-2019 sonbahar kış sezonunda spor bir havayla moda dünyasına dönüşünü yapıyor. Tüylü ceketler, altın zincirli çantalar yerine 2018-2019 sonbahar kış sezonunda leopar deseni DeFacto slim fit elbise gibi sportif stil için ideal parçalarda karşımıza çıkıyor.

Ekose Aşkına
2018-2019 sonbahar kış sezonunda yazdan kalma birçok trendin devam ettiğini görüyoruz. Ekose desenleri ve flanel gömlekler de bu trendlerden sadece birisi. Sportif stilin vazgeçilmezlerinden olan ekose 2018-2019 sonbahar kış sezonunda da tahtını kimseye kaptırmıyor. Hemen her parçada karşımıza çıkan ekose desenlerini farklı bir yorumla stiline dahil etmek istersen DeFacto kol detaylı sweatshirte bir şans vermeni öneririz!

2018-2019 sonbahar kış sezonunda sokakların en şık kadını olmak için ihtiyacın olan her şey yüzlerce seçenek ile bir tık uzağında DeFacto koleksiyonunda. Hadi keşfetsene!

En son yazılar