Yılın İlk Kombini için Hazır mısın?

11.12.2014 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
Yeni yıl hazırlıkları tam sürat devam ediyor! Ne hediye alsak sorusu bir yandan, ne giysek sorusu bir yanda… Yılbaşı rengi kırmızı mı olsa yoksa yeşilin etkisine mi kendimizi bıraksak? Sizde hala karar veremeyenlerdenseniz bizce bu yıl bordoya, siyaha ve kadifenin mistik stiline bir şans verin!11122014-blog-içerik Kadife için sarayların kumaşı demeleri boşuna değil… Dokusu ile yarattığı kusursuzluk hissi kadar duruşunun verdiği ihtişam bile onu kumaşların sultanı yapmaya yetiyor. Birkaç rengi kabul ederek mükemmel görüntüyü veren kadife için en kusursuz renkler bordo ve siyah… Lacivertin daha doğrusu parlament mavinin de hakkını yemeyelim ama sonuçta bir siyah değil : Bu yıl sizde siyah kadife elbise modellerini yeni yıl kombininizde kesinlikle denemelisiniz. Sade kesimli bir model tercih ederek aksesuarlar ile kombininizi tamamlayabilir ve kadifenin bu ihtişamlı stilinin keyfini çıkarabilirsiniz.
Beyler için ise bu yıl, yeni yılın uğuru kırmızıya bordo tonları ile bir fırsat vermenin vaktidir diyoruz. Geçtiğimiz sezon pantolonlarda bol bol kullandığımız bordo, bu sezon ceketler ile buluşuyor. Özellikle sofistike bir tarzın simgesi haline gelen dirsek yamalı ceket modelleri yeni sezon erkek modasında beylerin en sık rastlayacağı parçalardan birisi… Yeni yıl kombininiz için sezonun bu iki trendini göz önünde bulundurabilir ve dirsek yamalı bordo ceket modelleri ile farklı bir stil yakalayabilirsiniz. Yeni yıl kombininizde dikkat etmeniz gereken detay ise kesinlikle bordo ceketinizin kombininizin yıldızı olması gerektiği…
Stili ile şansını yaratmaya niyetli olanlara, şans benim diyenlere, yeni trendlere bir şans vermek isteyenlere… Herkes için DeFacto Dolabı yeni sezon koleksiyonları ile yeni yılda da hazır!

En son yazılar