Bu Mavi Hiç Bildiğiniz Gibi Değil!

12.02.2016 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
Son dönemin bohem tavrı içine karışmış asi bir bakış… Geçtiğimiz sezonun bizi bekleyen ilkbahara geçişinin kısa bir özeti bu. Son dönemde kendimizi kaptırdığımız retro akımlarının keyfini şehrin neoklasik stiliyle yorumlayan moda dünyası gelecek sezon için bizi daha özgür bir stile davet ediyor. Rahatlıktan yola çıkan parçalar, spor şık diyen kombinler maviyi öne çıkaran yeni sezonun önünde tam bir klişe savaşçısı!3Mavinin dayanılmaz hafifliği karşısında yaza duyduğumuz özlem giderek artıyor. Masmavi deniz, masmavi gökyüzü, masmavi bir bikini… Güneşli günlerin mavilerine az bir zaman kala şimdi kışın ve ilkbaharım mavilerinin tadını çıkarma zamanı! Bohem stildeki mavi bluzlar ve onları tamamlayan kovboy stili kısa botlar hem şık hem de kendine özgü bir dokunuş yakalaman için sezonun en öne çıkan parçaları. Dolabında ki farklı stilleri karıştırmak konusunda moda dünyası sonuna kadar arkadayken, bu küçük oyunun keyfini çıkarmaya bak!
Sweatshirtler dolapların en sıcakkanlı parçaları. Spor şık stilin detaylarını tek başına temsil etmeleri kadar yenilikçi yönleriyle de diğer parçalardan ayrılıyorlar. Son dönemin geometrik çizgilerini şehrin keskin hatlarıyla yorumlayan detaylarda onların bu sezon yeni duruşunun en net açıklaması… Bu keskin tonlarının en üst noktası ise lacivert ve maviden gelen ilham verici dokunuş oluyor. Mavinin yazdan rol çalan havası, gri kış günlerinde ara notlar olarak dolaplara etkili bir canlılık getiriyor. Sırt çantaları ve spor ayakkabılarla yükselen sweatshirt stili şimdi maviyle çok daha cool.
Kış dolapları için seçim yapmanın zorluğunu herkes biliyor. Az giyinsek üşüdüğümüz çok giyinsek terlediğimiz bahar günleri için ise şimdiden yatırım yapmak modanın en rutin kuralı. Aradığınız şeyi bulmak için ise tüm dünyadan ilham alan koleksiyonlar sizin için DeFacto’da…

En son yazılar