Çift Stilinizi Keşfet

12.02.2018 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

Sevgililer günü için çift kombininiz hazır mı? Yoksa hala ne giyeceğinize karar veremediniz mi ? Peki sizin çift stiliniz hangisi? Klasik mi, havalı mı, spor mu? Kendinizi nasıl daha rahat ve siz gibi hissediyorsunuz? Sevgilinle 14 Şubat’ta gerçek uyumu yakalamanıza yardımcı olacak kombin önerileri hazırladık. Çift olarak stilinizi DeFacto koleksiyonu ile keşfetmeye ne dersin?

En Cool Çiftlere
Cool duruşunuzla sokak stiline damgasını vuran çiftlerden misiniz? Sevgililer gününde de tavrınızı korumak için DeFacto suni deri ceketlerinizi tercih etmeye ne dersiniz? Siyah DeFacto suni deri ceket postal tarzı botlar ve trend siyah parçalar ile kombinleyerek havalı çift stilinizi tamamlayabilirsiniz. Saç ve makyajda yapacağınız küçük nüanslar stilinizi tamamlayaccaktır.

Klasiklerden Vazgeçemeyen İkililere
Sevgililer günü için ne plan yaptınız? Aklınıza ilk gelen şey kırmızı güller ve mum ışığında romantik bir yemek mi? Eğer genellikle klasik şeylerin bir sebepten dolayı klasikler haline geldiğini düşünüyorsanız çift olarak klasiklerden vaz geçemiyorsunuz demektir. Sevgililer günü kombininizde de bu çizginizi sürdürebilirsiniz. Tercihinizi DeFacto uzun kollu kırmızı t-shirt ve gri kalem etek gibi modası asla geçmeyecek klasik parçalardan yana yapmaya ne dersin?

Rahatından Ödün Vermeyenlere
Sevgililer gününde rahatından ödün vermek zorunda değilsin. Eğer sevgililer gününde planların sinemaya gitmek ya da kamp yapmak gibi samimi şeyler varsa 14 Şubat’ı eşofman takımlarının içerisinde geçirebilirsin! Rahat parçaları tercih edeceksen DeFacto eşofman altı gibi şık ve tarz parçaları seçtiğinden emin ol yeter!

Sizin çift stiliniz hangisi? Cool ve asi misiniz, yoksa klasiklerden vazgeçemeyenlerden mi? Ya da ikisini de boşverip birinci önceliğimiz rahatlık diyenlerden mi? Çift olarak stliniz ne olursa olsun sevgililer günü kombinlerin için ihtiyacın olan her şey DeFacto koleksiyonunda. Hadi keşfetsene!

En son yazılar