Yeni Sezonda Sokaklar Renkleniyor

12.02.2018 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

Yeni sezonda vitrinler gökkuşağının bütün renkleri ile bezenecek, sokak stili hiç olmadığı kadar renkli olacak! Morlar, yeşiller, sarılar, kırmızılar... Bütün bu canlı renkleri kullanmaya hazır mısın? Kıyafetten aksesuara bütün parçalara hakim olan canlı renkler ile kombinlerine enerji kat! Canlı renkleri nasıl kullanabilirim diye mi düşünüyorsun? Merak etme, senin için renkli sokak stilinin en güzel örneklerini DeFacto koleksiyonu ile hazırlardık, göz atmaya ne dersin?

Güneşin Renkleri ile Sokakları Aydınlat
Geçen sezonun yükselen trendi sarı renkli sokak stilleri ile popüleritesini korumaya devam ediyor. Canlı ve göz alıcı olmasının yanında her renk ve stile uyum sağlayan sarı renk bu trendi yakalamak için güzel bir başlangıç rengi. Ofis kombinlerinde gri ve lacivert takım elbiselerinle kombinleyebileceğin sarıyı günlük stilinde güneşin diğer renkleri olan turuncu ve kırmızı gibi tonlar ile bir arada kullanabilirsin. Spor bir sokak stili için DeFacto kapüşonlu sweatshirtünü eşofman altların ve son moda spor ayakkabıların ile kombinleyerek sarıya gardırobunda yer açabilirsin.

Zıt Renklerin Uyumunu Yakala
Canlı renkleri nasıl kullanacağın ile ilgili aklın mı karışıyor? Moda haftalarında gördüğün o rengarenk kombinleri kendi gardırobuna aktarırken sorun mu yaşıyorsun? Böyle durumlarda farklı renkleri bir arada uyum içerisinde kullanabilmen için harika bir ipucumuz var. Renk çemberindeki birbirine zıt renkleri seçerek renkli kombinlerinde mükemmel uyumu yakalayabilirsin. Tıpkı bizim yeşil DeFacto triko kazak kırmızı berede yaptığımız gibi!

Sloganlar ve Yamalar ile Stiline Renk Kat
Canlı sokak stilini kırmızı renkten daha iyi ne yansıtabilir ki? Kış sezonunun en çok tercih edilen rengi kırmızı ile rengarenk sokak stili trendini yakalayabilirsin! Böyle enerjisi yüksek bir renk ile başka canlı renkleri bir arada kullanmak istemezsen tercihini DeFacto baskılı sweatshirt gibi sloganlı ve DeFacto sırt çantası gibi eğlenceli detaylardan yana kullanabilirsin!

Renkli sokak stilinde kural yok! İstersen gökkuşağının yedi rengini tek kombinde birleştir, istersen aksesuarlarına renk kat! Tercihin hangisi olursa olsun bu sezon hazırlayacağın renkli sokak stili kombinlerin için ihtiyacın olan her şey DeFacto koleksiyonunda. Hadi keşfetsene!

En son yazılar