Nisan Ayı Alışveriş Listesi

04.05.2018 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

Nisan ayının en çok tercih edilen parçaları ile senin için güzel bir alışveriş listesi hazırladık. 2018 ilkbahar yaz sezonunun en gözde trendlerine uygun parçaları derlediğimiz nisan ayı alışveriş listesi ile gardırobuna ilkbahar havasını taşımaya ne dersin? Günlük stilini bir sonraki seviyeye taşımana yardımcı olacak en cool parçaları DeFacto koleksiyonu ile keşfetmeye ne dersin? Hadi ne duruyorsun, keşfetsene!

Çiçek desenleri 2018 ilkbahar yaz sezonunun en gözde trendlerinden birisi. Büyük, küçük, renkli ya da siyah beyaz… Her yerde ve her şeyde çiçek desenleri bizimle. Günlük stilinde renkli parçaları sevenler için bambaşka bir yere sahip olan çiçek desenleri ile kombinlerine enerji kat! İlkbaharın en çok tercih edilen parçalarından olan denim ceketleri çiçek trendi ile birleştir. Gittiğin her yerde stilin konuşulsun!

Erkek modasında haki rengin ayrı bir yeri var. Her stil ile mükemmel uyumu yakalayan haki rengi günlük stilinde birçok farklı şekilde kullanabilirsin. İstersen turuncu, kırmızı ve sarı gibi canlı renkleri dengelemek için kullanabileceğin hakiyi toprak tonları ile hazırlayacağın minimal bir kombinde de tercih edebilirsin. Stilini tamamlamak için aynı tonda ayakkabı ve aksesuarları tercih edebilirsin.

Yeni sezona girerken 2018 ilkbahar yaz trendlerini yakalayabilmen için ihtiyaç duyduğun bütün parçalar yüzlerce seçenek ile bir tık uzağında DeFacto’da. Hadi, son trendleri takip eden DeFacto koleksiyonuna bizimle beraber göz atsana!

En son yazılar