Miniklerin Bayramlık Telaşı

07.06.2018 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

Sevgi ve paylaşmanın ayı Ramazan’ın bitmesine sayılı günler kaldı. Sevdiklerimiz ile bir araya gelip en içten duygularımızı paylaştığımız Ramazan Bayramı heyecanı da herkesi sardı. Bütün aile baştan ayağı bayramlıkları ile bezenirken şüphesiz bu telaşı en çok yaşayan miniklerimiz oluyor. Çocukken kırmızı pabuçlarımızı giymek için günlerce heyecan içinde geçirdiğimiz günleri hatırlıyor musun? Şimdi aynı heyecanı tatma sırası bizim miniklerde. Bu sene bayramlık ne alsak diye düşünenler için DeFacto koleksiyonu ile birbirinden şeker bayramlıkları bir araya getirdik. Hadi, miniklerin bayramlık telaşını gidermek için bizimle beraber keşfetsene!

Beyazın En Masum Hali
Beyaz Ramazan Bayramı’nın masum ve temiz atmosferine en çok yakışan renk. Sen de miniğinin bayramda bir melek gibi görünmesini istiyorsan tercihini beyazdan yana kullanabilirsin. Kızın için DeFacto fırfır detaylı dantelli elbiseyi seçerek Ramazan Beyramı’nda kendini gerçek bir prenses gibi hissetmesini sağlayabilirsin

Çocukların Trend Şıklığı
Modayı yakından takip eden annelerin trendlere göre giyinen çocuklarına uygun bayramlıklar DeFacto’da. Sen de çocuğunun bayramda 2018 ilkbahar yaz trendlerine uygun bir şıklık yakalamasını istiyorsan senin için harika önerilerimiz var! Küçük beyin stil sahibi bayram kombini için sezonun desen trendlerini on ikiden vururken sağlıklı kumaş seçimi ile maksimum konfor sağlayan DeFacto palmiye baskılı organik polo t shirtü seçtik. Sen de beğendin mi?

Büyümüş De Küçülmüş Tasarımlar
Genç modasının en çok tercih edilen tasarımları büyümüş de küçülmüş modeller. Sen de bayramda küçük hanım ve küçük bey için minyatür yetişkin kıyafetleri seçmek istiyorsan doğru yerdesin! Hanım hanımcık bir bayra kommbini için bizim tercihimiz DeFacto fiyonklu genç kız elbiseden yana. Şık bir babet ve süslü bir taç ile tamamlayabileceğin bayramlık kombini ile gittiğiniz her yerde prensesin stili ile göz kamaştıracak.

Miniklerin bayram telaşını giderebilmen için ihtiyacın olan her şey yüzlerce seçenek ile bir tık uzağında DeFacto koleksiyonunda. Hadi keşfetsene!

En son yazılar