DeFacto'nun Yenisi: İnci Koleksiyonu

13.09.2017 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
Kadınların en sevdiği ve meraklısı olduğu iki şey vardır. Kıyafetler ve takılar.Giyinmeyi ve takı takmayı hangi kadın sevmez ki?Kombinlerimizde tamamlayıcı olarak kullandığımız takı aksesuarları bu defa karşımıza çok farklı bir tarzda çıkıyor. DeFacto kıyafet ve takı ikilisini bir araya getirdi ve ortaya muazzam bir koleksiyon çıktı. İncinin asil ve zarif duruşu, elbiselerle, kazaklarla, buluştu ve İnci Koleksiyonunu oluşturdular. Stil sahibi, zarif ve cool bir görünüm yakalamak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Sen de incinin zerafetine hayransan, DeFacto İnci Koleksiyonunu incelemeli ve mutlaka gardırobuna birkaç parça eklemelisin. Keşfetsene!

Asil,Zarif ve Şık
İnci her zaman asil ve zarif kadınların tercih ettiği bir takı olmuştur. Bu zerafeti kombinlerine de taşımak isteyenlere, inci detaylı kazak ve incili pantolon kombinin doğru bir tercih olacaktır. İncinin kattığı asil ve zarif duruş harika değil mi?
Masum, Naif ve Cool
İncinin her zaman naif bir stili temsil ettiğini düşünüyorsan, yanılıyor olabilirsin. Birleştiği parçayla bu tarafını ekarte edip,daha cool bir görünüme kavuşabilirsin. kolları inci detaylı elbise ve incili çanta kombininle bunu yapmak çok kolay!Gecede İnci Gibi Parla
Özel davetlerde, bir partide ya da şık bir akşam yemeğinde, beyaz bir inci gibi parlamak istemez misin? Kim istemez ki! İnci detaylı siyah elbise, inci detaylı çanta ve siyah topuklu ayakabılarınla gecede inci gibi parlamaman imkansız!İncinin zarif ve naif duruşunu kıyafetlerine taşımak,kombinlerine daha asil ve cool bir hava katmak istiyorsan, DeFacto’nun İnci Koleksiyonuna tıklaman yeterli. Gelsene!

En son yazılar