Tarzını Konuşturacak Detaylar

10.10.2017 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

Modayı seven herkes bilir, şıklık aslında detaylarda saklıdır. Düz siyah bir elbiseyi bir anda bambaşka bir havaya sokan taktığımız bir kolye, küçük bir broş gibi detaylardır. DeFacto da bu küçük sırrı biliyor. Bu yüzden her koleksiyonunda trend olan farklı detayları seninle buluşturuyor! Daha önce inci detaylı koleksiyonumuzdan bahsetmiştik. DeFacto koleksiyonundaki diğer detaylara göz atmaya ne dersin?


Farkında mısın? Birkaç sezondur etnik desenleri, anneannelerimizin sandıklarındaki nakışları sıkça görüyoruz. Nakış detayları hem sade hem de göz dolduruyor. Hele de DeFacto işlemeli tül gibi geçmiş ve geleceği birleştiren parçalarda! İşlemeli kısa botlar bu senenin en trend ayakkabılarından! Süet dokusu ile skinny jeanlerinin altında harika duracak! Kombinini DeFacto zımbalı çanta ile ne dersin?

Rengarenk baskılar ile kombinlerini zenginleştir. Her zevke uygun baskılı tişört ve sweatshirtleri DeFacto’da bulabilirsin! Bu senenin slogan ve çarpıcı, sade baskı trendini DeFacto degaje yaka baskılı sweatshirt ile yakala! Kamuflaj deseni asla eskimeyecek bir detay, bu klasiği sportif basic ayakkabı ile taçlandırmaya ne dersin? Detay dediğimizde sadece kıyafet ve aksesuarlardan bahsetmiyorduk. Sıktığın parfüm de en az giydiğin ayakkabı kadar önemli bir detay!
En son yazılar