Zıtların Uyumu; Siyah ve Beyaz

08.11.2017 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

Siyah ve beyaz modası asla geçmeyecek iki renk. Sokak stilinin vazgeçilmezlerinden olan bu iki renk çabasız şıklığın anahtarını ellerinde tutuyor! Tek yapman gereken şey bu iki zıttın uyumuna sezonda bir şeyler katmak! Mesela siyah ve beyazın eşsiz uyumunu sezonun trend renkleri ile taçlandırabilirsin! Siyah ve beyazın en güzel hallerini senin için DeFacto koleksiyonundan seçtik. İncelesene!

Klasik ve Şık
Siyah bir elbise her zaman en büyük kurtarıcılarımızdandır. Bu ister günlük kullanıma uygun bir elbise olsun ister şık bir abiye… DeFacto desenli triko elbise desenli triko elbise de bu kurtarıcı parçalardan. Yumuşacık dokusu ile tüm kış seni sıcak tutacak ve şık kalmanı sağlayacak! Desenli triko elbiseni kadife çizmeler ve deri eldivenler ile tamamlayabilirsin.

Siyah ve Beyazın Modern Hali
Siyah ve beyazı modern parçalarla yorumlayabilirsin. Son trendlere uygun olarak seçeceğin parçalarla riske girmeden şık bir kombin hazırlayabilirsin. Biz bu tarz için kareli belden bağlamalı gömlek ile pilise etek ve siyah beyaz çizgili DeFacto kol çantasını seçtik. Kombini tamamlamak için tek ihtiyacın olan şey kırmızı mat bir ruj. Unutma şıklık küçük detaylarda saklı!

Spor Şık
Bu senenin yükselen trendlerinden birisi de şık eşofman altları ve takımları. Özellikle yandan yırtmaçlı modelleri sıkça göreceğiz. Şık eşofman altlarını şık parçalar ile kombinle, sokak stilini bir üst seviyeye taşı! Kombinini DeFacto şeffaf ayakkabı ile tamamlayarak sezon trendlerini on ikiden vur!

Siyah ve beyaz ikilisinde tercihin hangisinden yana olursa olsun zevkine uygun parçaları DeFacto koleksiyonunda bulacağına eminiz!

En son yazılar