3 Adımda Spor Şık Stil

13.12.2017 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

Spor şık şehir hayatında en çok tercih edilen stillerin başında geliyor. Rahat ve şık parçaların harmanlanması ile oluşan stil bütün gün oradan oraya koşturduğumuz yüksek tempolu yaşamlarımızda bizimle büyük bir uyum yakalıyor. Sade parçaların ön planda olduğu spor şık stili DeFacto koleksiyonu ile senin için yazdık, göz atmaya ne dersin?
Kadife Şıklığı
Bu senenin en büyük yükselişini kadife trendinde gördük. Bir iki sene önce demode kabul edilen bu kumaş podyumlara girdiği anda yılın trendi tahtına oturdu. Sadece parlak kadifeler değil fitilli kadife de moda dünyasında kendine büyük bir yer edindi. Öyle ki moda ikonlarının spor şık stillerinde en az jean kadar fitilli kadifeyi de tercih ettiklerini gördük. Biz DeFacto çizgili kazak ile kadife pantolonu kombinledik. Beğendin mi?

Jean Rahatlığı
Kadife gibi trendler gelip gitse de jean asla eskimeyen ve asla moda sahnelerinden inmeyen parçaların başında geliyor. Spor şık stilin demirbaşlarından jean pantolonlar hemen hemen bütün parçalar ile uyum sağlayan joker bir parça. DeFacto çift cep gömlek ve jean pantolon spor şık stili benimseyen kadınların favori ikilisi olmaya aday!

Sweatshirt Şıklığı
Spor şık giyinmeyi seviyorsan gardırobunda sweatshirtlerin ayrı bir yeri olduğuna eminiz! Spor şık stilini renkli parçalar ile tamamlamayı seviyorsan DeFacto Tom ve Jerry lisanslı sweathshirt gibi eğlenceli baskılara sahip sweatshirtleri tercih edebilirsin.

Eskimeyen bir klasik olan siyah kombinlerin için ihtiyacın olan her şey DeFacto koleksiyonunda. Hadi keşfetsene!

En son yazılar