Sezonun Gözde Parçaları: Şişme Montlar

13.12.2017 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

Moda haftalarında sokak stillerinde sıkça karşılaştığımız şişme montlar bu sezonun gözde parçalarından. Spor stille bütünleşen şişme montlar yenilenen tasarımları ile gardıroplarımıza taze bir dokunuş kazandıracak. Soğuk havalarda da şıklığından ödün vermemen için en güzel şişme montlar DeFacto koleksiyonunda, bizimle göz atmaya ne dersin?
Spor Şıklık
Eğer stilini spor olarak tanımlıyorsan şişme montlar gardırobunda kolayca yer edinecektir. Sade tasarımlara sahip şişme montları jeanler ve eşofman altları ile kombinleyebilirsin. Jean ve şişme monttan oluşan kombinlerine sırt çantaları ve bere gibi aksesuarlarla renk katabilirsin. Biz DeFacto şişme mont ile desenli bereyi bir arada çok sevdik, sen de beğendin mi?

Trend Şıklık
Bu sene şişme montlar hiç olmadığı kadar şık! Trendlere uygun modern tasarımları ile şişme montlar sokak stilinin vazgeçilmez parçaları olmaya aday. Modayı yakından takip ediyorsan bu sene gardırobua mutlaka bir şişme mont eklemelisin. DeFacto kapşonlu şişme mont ve sırt çantası kombini ile sokakları keşfetmeye hazırsın!

Siyah Şıklığı
Her şeyle uyacak ve modası asla geçmeyecek bir şişme mont mu arıyorsun? Sana bir önerimiz var: renk olarak tercihini siyahtan yana kullan. Siyah rengin modası asla geçmez. Hem de çok sık kirlenmeyeceği için daha uzun ömürlü kullanım sağlayacaktır. DeFacto basic kapşnlu şişme mont ile desenli boyunluk ikilisini biz çok beğendik, sen de sevdin mi?

Rahat ve şık şişme montlar hafif kumaşı ile bizleri sıcacık tutuyor. Bu sezon senin tercihin hangi şişme monttan yana? Aradığın şişme mont ve daha fazlası DeFacto koleksiyonunda. Hadi keşfetsene!


En son yazılar