Sokak Stilinde Son Trendler

13.03.2018 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

Peşpeşe düzenlenen moda haftaları podyumda olduğu kadar sokakta da konuşulan trendlere imza attı. Moda ikonlarının 2018 ilkbahar yaz sezon trendlerini en cool kombinlerle gözler önüne serdiği moda haftalarından ön plana çıkan sokak modası trendlerini senin için bir araya getirdik. Blazer ceketlerden, metalik dokulara sezonun yükselen moda trendlerine DeFacto koleksiyonu ile göz atmaya ne dersin?

Blazerlar Sokağa İniyor
Blazerlar artık sadece ofis kombinlerinde kullanılmıyor. Günlük stilde de sıkça tercih ediliyor. 2018 ilkbahar yaz sezonunda blazer ceketler sokak modasının vazgeçilmez parçaları arasında yer alıyor. Özellikle geçiş sezonlarında dış kıyafetlere hafif ve kullanışlı bir alternatif olarak blazerları tercih edebilirsin. Sezon trendlerine uygun ve stil sahibi bir günlük kombin için DeFacto blazer ceket ile beyaz tişört ve denim pantolonlarını bir arada kullanabilirsin!

Modada Metalik Etki
Son yılların vazgeçilmezlerinden birisi olan metalik dokular 2018 ilkbahar yaz sezonunda da oldukça revaçta. It girllerin moda haftalarında sıkça tercih ettiği metalik ceket ve montlar ile sen de sokak stilini bir sonraki seviyeye taşıyabilirsin. DeFacto metalik mevsimlik mont ile slogan detaylı bereleri bir arada kullanabilirsin. Yağışlı bahar günlerinde kombinini rengarenk yağmur çizmeleri ile canlandırabilirsin.

Sokak Stilinde Sloganların Gücü
Günlük kombinlerinde daha renkli ve enerjik kombinleri mi tercih ediyorsun? O halde 2018 ilkbahar yaz sezonunun en önemli trendlerinden birisi olan yazı baskılı tişört ve sweatshirtler tam sana göre! Sportif kombinlerine renk katacak DeFacto slim fit baskılı sweatshirt ile eşofman altı ve denim pantolonlarını tercih edebilirsin. Kombinini şık ve rahat sırt çantaları ile tamamlayabilirsin.

Gömleklerde Son Trend: Floral Desenler
Erkek modasında floral desenli gömlekler 2018 ilkbahar yaz sezon trendlerinin başında geliyor. Sezonun yükselen trendlerinden olan çiçek desenleri artık erkek modasında da sıkça tercih ediliyor. Modayı yakından takip eden erkeklerin gardırobuna mutlaka katması gereken DeFacto floral baskılı gömleği kolej stili ceketler ve deri montlar ile kombinleyebilirsin. Stil sahibi bir görünüm için kombinini aynı tonlardaki DeFacto el çantası ile tamamlayabilirsin.

2018 ilkbahar yaz sezon trendlerinden senin favorin hangisi? En beğendiğin trend ne olursa olsun sokak stilinde 2018 ilkbahar yaz sezon trendlerini gardırobuna taşımak için ihtiyacın olan her şey yüzlerce seçenek ile DeFacto koleksiyonunda. Hadi keşfetsene!

En son yazılar