DeFacto 23 Nisan Koleksiyonu

04.05.2018 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

Yılın en anlamlı bayramı 23 Nisan Çocuk Bayramı’na sayılı günler kaldı! Rengârenk dünyaları ile bizim dünyamızı da renklendiren çocuklar için DeFacto yılın en renkli ve en sevimli gününde kimisi okul gösterisi için kimisiyse günün keyfini çıkarmak için birbirinden tatlı kostümleriyle sokaklarda koşuşturacak olan minikleri unutmadı. Çocuklara bayram sevincini yaşatacak birbirinden eğlenceli tasarımların yer aldığı DeFacto 23 Nisan özel koleksiyonu ile 2018 ilkbahar yaz sezonunda çocuk modasındaki son yenililkleri takip etmeye ne dersin? Puantiye desenleri, renkli tütüler, papyonlar... Renkli tasarımların yenilikçi teknolojiler ile buluştuğu DeFacto 23 Nisan özel koleksiyonuna bizimle beraber göz atsana!

En Güzel İkili; Kırmızı ve Beyaz
DeFacto 23 Nisan özel koleksiyonu sadece moda trendlerini değil ilerleyen moda teknolojisini de takip ediyor. Nano teknoloji ile üretilen renk değiştiren tişörtler sadece çocukların değil etraftaki herkesin dikkatini üzerine çekiyor. DeFacto 23 Nisan renk değiştiren tişört güneş ışığına çıkıldığında kullanılan ileri teknoloji sayesinde farklı renklere bürünüyor.

Büyümüş de Küçülmüş
Çocuk modası da yetişkinlerin moda trendlerine paralel bir şekilde ilerliyor. 2018 ilkbahar yaz sezonunun gözde desenlerinden puantiyeler sadece kadın ve erkek modasında değil, çocuk modasında da dikkatleri çekiyor. DeFacto puantiye baskılı etek ve beyaz tişört ikilisi 23 Nisan bayramında şiir okuma ve koro gibi etkinliklerde yer alan minikler için olabilecek en şık seçimlerden birisi!

Rengarenk Bayram Şekerleri
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda eğlenmek miniklerin en doğal hakkı. Kızların kendilerini prenses, erkeklerin ise prens gibi hissedeceği özel tasarımlar ile çocuklarınıza unutulmaz bir bayram yaşatabilirsiniz. DeFacto 23 Nisan tütü detaylı toka hediyeli elbise gibi renkli tasarımlar ile çocuğunuzun 23 Nisan neşesini tatmasına yardımcı olun!

Çocuk modasında son trendleri DeFacto 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı koleksiyonu ile bayram çoşkusunu yakala! Birbirinden güzel tasarımlar onlarca seçenek ile bir tık uzağında DeFacto koleksiyonunda. Hadi bizimle keşfetsene!

En son yazılar