Editörün Seçimi: Bel Çantaları

13.07.2018 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

2018 ilkbahar yaz sezonunun en sevilen aksesuar trendlerinden birisi bel çantaları. 90'lı yılların çocuklarının oldukça aşina olduğu bel çantaları 2018 ilkbahar yaz sezonunda ünlü moda tasarımcıları tarafından canlandırıldı. Moda dünyasını adeta kasıp kavuran bel çantalarını DeFacto koleksiyonundan en cool parçalarla trend bir görünüm için keşfetmeye ne dersin?

Stil oyununda kendine güvenen kadınların kolaylıkla adapte olduğu bel çantaları ile senin aran nasıl? Başkalarında gördüğün zaman hoşuna gidiyor ama bir türlü nasıl kombinleyebileceğini bilemiyor musun? Bel çantalarını oversize ceketler ve şortlar ile kombinleyebilirsin. Ya da farklı bir tarz için yazlık elbiselerin ve sandaletlerin ile tamamlayabilirsin. dilediğin zaman bel çantanı çapraz olarak takarak farklı bir stil yakalayabilirsin.

Rahat ve şık bir stile mi sahipsin? Günlük kombinler dendiği zaman aklına ilk olarak bermuda ve şortlar, incecik tişörtler mi geliyor? O halde bel çantası trendi tam sana göre! Günlük stilinde birçok farklı parçayla kombinleyebileceğin bel çantan sana büyük kolaylık ve maksimum şıklığı bir arada sunuyor. Kombinini tamamlaman için ihtiyacın olan tek şey rahat bir tişört ve spor ayakkabıların!

Sezonun sevilen trendi bel çantalarını günlük stiline entegre etmek için ihtiyaç duyduğun bütün parçalar yüzlerce seçenek ile bir tık uzağında DeFacto’da. Hadi, son trendlere uygun DeFacto koleksiyonuna bizimle beraber göz atsana!

En son yazılar