Sezon İndiriminden Alman Gereken 6 Parça

13.07.2018 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

2018 ilkbahar yaz sezon indirimi başladı! Birbirinden güzel tasarımlara sahip parçalar %50’ye varan indirimler ile DeFacto koleksiyonunda seni bekliyor. Volan detaylı elbiseler, floral baskılı bluzlar, sarı ve tonlarının hakim olduğu parçalar... 2018 ilkbahar yaz sezonuna dair aklına gelebilecek tüm trendleri uygun fiyatlar ile günlük stiline dahil etmek istemez misin? O halde ne duruyorsun hadi, sezon trendlerini en cazip fiyatlar ile DeFacto koleksiyonunda keşfetsene!

Floral Esintiler
2018 ilkbahar yaz sezonunun en ön plana çıkan trendi şüphesiz floral desenler oldu. Elbiseden ayakkabıya, ayakkabıdan güneş gözlüklerine kadar bütün parçalarda karşımıza çıkan floral desenler etkisini uzun bir süre devam ettirecek gibi görünüyor. Sen de 2018 ilkbahar yaz sezonunun sevilen trendini yakalamak istersen denim şort ve pantolonların ile rahatça kombinleyebileceğin DeFacto çiçek desenli gömlek sadece 19,90 TL’ye senin olmayı bekliyor!

Uzun Vadeli Yatırım: Denim
Denimin modasının geçmesi söz konusu olabilir mi? Tabii ki hayır! Bu sezon indiriminde tercihini yatırımlık parçalardan yana kullanmak istiyorsan sana tek bir sözümüz var: “Denim al.” Modası asla geçmeyen bu klasiği her sezon severek kullanacağının garantisini verebiliriz. Eğer pantolon yerine yaz mevsiminde kurtarıcın olacak bir parça arıyorsa DeFacto yaka detaylı beli büzgülü denim elbise tam sana göre!

Yükselen Trend: Karmen Yaka
2018 ilkbahar yaz sezonunun en sevilen trendlerinden birisi karmen yakalar oldu. Elbiseler, tulumlar ve bluzlarda sıkça terich edilen karmen yakalar konforlu ve şık parçaları tercih eden kadınların gözdesi! Sen de karmen yaka trendini yakalayarak sokak stilini bir sonraki seviyeye taşımak ister misin? Eğer cevabın evet ise DeFacto kolları bağlama detaylı karmen yaka bluz senin için doğru tercih.

2018 ilkbahar yaz sezon trendlerini en uygun fiyatlar ile yakalaman için ihtiyacın olan her şey yüzlerce seçenek ile bir tık uzağında DeFacto koleksiyonunda. Hadi keşfetsene!


En son yazılar