Trend Alarmı: Sırt Çantası

13.07.2018 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

Aksesuar trendleri içerisinde son yılların en büyük yükselişini şüphesi sırt çantaları yaşıyor. Her sezon daha da küçülen sırt çantaları okula ya da spora giderken yükümüzü taşıması için tercih ettiğimiz kullanışlı birer eşyadan çok daha fazlası. Hemen her stile uygun farklı renk ve dokulara sahip sırt çantaları sokak modasının vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. 2018 ilkbahar yaz koleksiyonlarında da sıkça yer verilen sırt çantaları modayı yakından takip eden kadınların severek kullandığı parçaladan. Bu yaz hangi sırt çantasını alacağına karar veremediysen sezonun en güzel sırt çanrtalarına DeFacto ile göz atmaya ne dersin?

Sade, Yalın, Şık
2018 ilkbahar yaz sezonunun gözde rengi beyazı kıyafetlerinde tercih ederken biraz çekiniyor musun? O halde masumiyetin rengi beyazı günlük kombinlerine aksesuarlar ile katmaya ne dersin? Renkli ve desenli parçaları tercih ettiğin bir günde stilini sade ve göz alıcı bir parça ile tamamlamak istersen tercihini DeFacto beyaz sırt çantasından yana yapabilirsin. Stilini tamamlamak için şık sandalet ve terliklerden yardım alabilirsin.

Denim Her Yerde
Sokaklardan podyuma geçiş yapan ender dokulardan birisi denim. Koleksiyonlarda yerini aldığı günden beri modası asla geçmeyen denim her sezon farklı bir şekilde karşımıza çıkmayı başarıyor. 2018 ilkbahar yaz koleksiyonlarında pantolon, şort ve elbise gibi parçaların yanı sıra çanta ve ayakkabı gibi aksesularda da denimin kullanıldığını görüyoruz. Sportif bir stili tercih edenler için DeFacto denim görünümlü baskılı sırt çantası harika bir tercih. Büyük haznesi ile hem şık hem de kullanışlı olan DeFacto denim görünümlü baskılı sırt çantasını eğlenceli tasarımlara sahip tişörtlerin ile kombinleyebilirsin!

Masum Pudralar
2018 yılında Tony, Grammys ve Oscar gibi prestijli ödül törenlerinin kırmızı halı stillerinde ünlü isimlerin en sık tercih ettiği renklerden birisi pudra ve tonlarıydı. Moda ikonları ve ünlülerin günlük stillerinde de çokça kullandığı pudra tonları 2018 ilkbahar yaz sezonunun en sevilen renklerinden. Sen de pudra trendini yakalamak istiyorsan DeFacto trend sırt çantasını günlük kombinlerinde tercih edebilirsin. Sezon trendlerini tam on ikiden vurmak istersen siyah beyaz çizgili tulum ile stilini tamamlayabilirsin.

2018 ilkbahar yaz sezonunda stilini sırt çantaları ile tamamlayabilmen için ihtiyacın olan her şey yüzlerce seçenek ile bir tık uzağında DeFacto koleksiyonunda. Hadi keşfetsene!

En son yazılar