Eylül Ayı Alışveriş Listesi

13.09.2018 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

Eylül ayının ikinci haftasına girmişken yeni sezondan beklentilerimizi ve ihtiyaçlarımızı da belirliyoruz. Moda dünyasının en yoğun ayı olarak ün yapmış olan eylül ayında senin alman gereken ve ihtiyaç duyduğun parçalar neler? Geçiş mevsiminde seni sıcak tutacak bir hırka mı, yoksa stilini tamamlayacak şık bir ayakkabı mı? 2018-2019 sonbahar kış sezonunda ön plana çıkan trendler ile senin için eylül ayı alışveriş listesi hazırladık! Hadi ne duruyorsun DeFacto koleksiyonuyla keşfetsene!

2018-2019 sonbahar kış sezonunda yazdan transfer olan trendlerden birisi de çiçek desenleri. İlkbahar ve yaz aylarında görmeye alışık olduğumuz çiçek desenleri yeni sezonda da bizi yalnız bırakmıyor. Özellikle pantolonlarda sıkça karşımıza çıkan çiçek desenleri günlük stilinde renkli parçaları seven kadınlar için güzel bir alternatif oluşturuyor. Sen de kombinlerine renk katmak istersen tercihini DeFacto çiçek desenli bol paça pantolondan yana kullanabilirsin!

Rahat ve şık bir kombin için sweatshirtten daha doğru bir seçim olabilir mi? Maksimum konfor ve şıklığı bir arada sunan sweatshirtler bu sezonun yükselen trendlerinden birisi. Sen de bu yükselen trendi yakalamak istersen kot ve deri ceketlerden yardım alabilirsin. Denim pantolon ve spor ayakkabıların ile stilini tamamlayabilirsin. Şık bir sırt çantası ile tarzını bir sonraki seviyeye taşıyabilirsin.

2018-2019 sonbahar kış sezonu trendlerini yakalamak için ihtiyaç duyduğun bütün parçalar yüzlerce seçenek ile bir tık uzağında DeFacto’da. Hadi, son trendlere uygun DeFacto koleksiyonuna bizimle beraber göz atsana!

En son yazılar