Mini Elbise Kombinlemenin Püf Noktaları

13.09.2017 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
Biz kadınların giymeyi en sevdiği parça,şüphesiz ki elbiseler! Hem tek parça olması, kombinleme alternatiflerinin diğer parçalara göre daha fazla oluşu, günü kurtarması elbiseyi bizim için olmazsa olmaz yapan kriterlerden. Mini,midi,maxi boylarda, renk renlk,desen desen onlarca modele sahip olması biraz kafamızı karıştırıyor olabilir.Ya da aldıktan sonra kombinleme kısmında zorlanabilirsin. O zaman sana ilham olacak birkaç kombin önerisini buraya bırakıyorum.Mini elbise trendlerini ve kombinlemenin püf noktalarını, DeFacto koleksiyonlarından seçtiğimiz parçalarla, birlikte inceleyelim!

Sıradışı Bir Tarz
Klasik ve sıradan kombinlerden hoşlanmıyorsan, farklılık ve cool bir görünüm yakalamak istiyorsan,işte tam sana göre parçalar. Kolları inci detaylı gri elbise, lacivert topuklu sandalet kombininle farkını ortaya koy!
Günlük ve Kurtarıcı
Ne giyeceğine karar veremediğin, gardırobunun karşısında dakikalarca dikildiğin günler mutlaka vardır. İşte o günlerinin kurtarıcısı bir kombin! Basic desenli kısa elbise , kovboy kısa bot kombini ile hem günü kurtaracaksın, hem sonbahara uygun bir görünüm elde edeceksin!Sade Ve Havalı
Hem gündüz hem gece kombinlerinde kullanabileceğin, yazın son demlerini yaşadığımız şu günlerde sayılı kullanma hakkının kaldığı elbise kombininle çok havalı olacaksın. Omuz dekolteli elbise ve parlak sandalet kombinin sana kendini iyi hissettirecek!Mini elbise kullanmayı seviyorsan, nasıl kombinlemen gerektiğini, püf noktalarını ve trendlerini de bilmeli, kombinlerinde harikalar yaratmalısın! Bunun için DeFacto’yu takipte kalman yeterli!

En son yazılar