Modanın En Konforlu Hali: Ev Giyimi

13.09.2018 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

Havaların yavaş yavaş serinlemesi ile beraber evde geçirdiğimiz süre de artmaya başladı. Soğuk akşamlarda televizyon karşısında rahatladığımız günlerde kendimizi daha özel hissetmemizi sağlayan en önemli şeylerden birisi olan konforlu ev giyim koleksiyonları da mağazalardaki yerini aldı. Lisanslı baskıları, doğal içerikli kumaşları ve eğlenceli tasarımları ile DeFacto ev giyim koleksiyonu evde geçireceği vakti en güzel aksesuarlarla zenginleştirmek isteyenleri bekliyor!

Neden bu sezon ev giyimi alışverişini yaoarken içindeki çocuğun sesine kulak vermiyorsun? Çocukken severek izlediğimiz Looney Tunes ve Disney karakterleri DeFacto koleksiyonunda. Mickey Mouse'tan Bugs Bunny'e çocukluk anılarını süsleyen tüm çizgi film karakterleri konforlu ev giyiminde sana eşlik etmek için DeFacto koleksiyonnunda seni bekliyor.
Senin ev giyiminde tercihin hangi renklerden yana? Açık ve canlı tonlardansa koyu ve ağırbaşlı renkleri mi tercih ediyorsun. Eğer cevabın evet ise pamuklu dokusu ile seni saracak DeFacto erkek pijama takımına mutlaka göz atmalısın! Ev stilini tamamlamak için doğal bambu içeriği ile yumuşacık çorapları ve konforlu ev terliğinden yardım alabilirsin.

Evde geçireceğin konforlu bir gün için ihtiyaç duyduğun bütün parçalar yüzlerce seçenek ile bir tık uzağında DeFacto’da. Hadi, son trendlere uygun DeFacto koleksiyonuna bizimle beraber göz atsana!

En son yazılar