Sonbahar Gardıroplarının Vazgeçilmez Parçaları

13.09.2017 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

Yaz bitti, sonbahar resmi olarak geldi. Bunaltıcı sıcakların biraz olsun nefes aldırdığı, ılık rüzgarların hakim olduğu eylül ayında ve sonrasında gardırobundan eksik etmediğin parçaların var mı? Elbiseler, ekose gömlekler, kovboy tarzı botlar, jeanler ve daha birçok parça yeni sezonda vazgeçilmezler arasında olacak. Sonbahar gardıroplarının vazgeçilmez parçaları neler olacak, trendleri neler, hangi renkler hakim merak ediyorsan, DeFacto

Bir davette, şık bir akşam yemeğinde ya da gündüz şıklığında vazgeçilmezin olacak, dantel detaylı siyah fırfırlı elbise, farklı kombinlere çok açık. Gece şıklığında topuklu bir ayakkabıyla, gündüz şıklığında ise kovboy tarzı bir botla cool görünebilirsin!

Sonbaharda tarzını yenilemeye ne dersin? Sezonun trendlerinden ekose desene sahip parçalar seni daha genç ve dinamik gösterecek. Ekose gömlek içine t-shirt kombini senin için güzel bir ilham olabilir! Denesene!
Sen de sonabahar aylarında katılacağın etkinliklerde stilinle boy göstermek ve fark yaratmak için DeFacto’nun Yeni Sezon Koleksiyonlarına göz atmalı, kendi stilini oluşturmalısın!

En son yazılar