Yaz Coşkusunu Sonbahara Taşıyan Trendler

13.09.2018 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

Yazı üzülerek arkamızda bırakıyoruz. Eylül ayının ortasına gelmemiz ile beraber sonbahar etkisini iyice hissettirmeye başladı. Ancak üzülme, yazın o sıcak enerjisini 2018-2019 sonbahar kış sezonuna transfer olan trendler sayesinde hissetmeye devam edeceksin! Ekoseler, çiçek desenleri, leopar desenleri ve tropikal esintiler gibi birçok yaz detayının devam ettiği sonbahar sezonunda ön plana çıkan trendleri senin için bir araya getirdik. Hadi, sezonun gözdelerine DeFacto ile göz atmaya ne dersin?

Maksi Elbiseler
Maksi elbiseler yaz ayları ile bağdaştırdığımız parçaların başında geliyor. Uçuşan beyaz maksi elbiseler, sandaletler ve küçük çapraz çantalar. Siz de dalgaların seslerini duyar gibi oldunuz değil mi? Bize her daim yazı hatırlatan maksi elbiseler 2018-2019 sonbahar kış sezonunda bizleri yalnız bırakmıyor. Bot ve çizmeler ile sıkça kullanacağımız maksi elbiseler sonbahar sezonunun gözdeleri arasında yer alıyor. Sen de bu trendi yakalamak istersen tercihini
DeFacto düğme detaylı beli kuşaklı poplin elbiseden yana kullanabilirsin.

Karmen Yakalar
2018-2019 sonbahar kış sezonuna transfer olan bir diğer trend de karmen yakalar. Geçtiğimiz sezon elbise ve bluzlarda sıkça gördüğümüz karmen yaka sonbahar sezonunda da bizimle. Özellikle kazaklarda tercih edilen karmen yaka spor şık kış kombinlerinde hepimizin gözdesi olacak gibi. Yaz sezonunda favorilerin karmen yaka bluzlar ve elbiseler olduysa DeFacto saç örgülü karmen yaka kazak ve kareli slim fit etek ikilisine bir şans vermeni tavsiye ederiz.

Beyaz Denim
Kafalarımızda yazla paralel bir yer edinmiş olan beyaz denim son yıllarda en büyük yükselişini yaşıyor. Öyle ki yaz aylarında kullanmaya doyamadığımız beyaz denim 2018-2019 sonbahar kış sezonunda da bizi yalnız bıramıyor. Sen de sonbaharda beyaz denim pantolon ile stilini tamamlamak istersen DeFacto kolu püsküllü yeşil bluz ve DeFacto beyaz denim pantolon ikilisine bir şans verebilirsin!

2018-2019 sonbahar kış sezonunda yazdan gelen trendleri yakalaman için ihtiyacın olan her şey yüzlerce seçenek ile bir tık uzağında DeFacto koleksiyonunda. Hadi keşfetsene!

En son yazılar