3 Adımda Ofis Şıklığı

14.11.2017 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

Çalışan kadınlar için ofis kombinleri gardıropların büyük bir kısmını oluşturuyor. Haftanın en az beş günü kullandığımız bu parçalar stilimiz hakkında çok fazla şey söylüyor. Rahatına mı düşkünsün stiline mi? Klasik parçalar mı en son modaya uygun parçalar mı senin için önemli? Profesyonel yaşamında da stilini doğru bir şekilde yansıtabilirsin. Nasıl yapacağını DeFacto koleksiyonu ile üç adımda anlattık. İncelesene!

Modern Klasikler
Ofis kombinlerin genellikle beyaz gömlekler ve kumaş pantolonlardan mı oluşuyor? Asla modası geçmeyecek bu klasiklere biraz renk katmaya ne dersin? Klasik kesim gömlekler yerine daha modern modelleri tercih ederek kombinlerine enerji katabilirsin. DeFacto fırfırlı bluz ofis kombinlerine yepyeni bir soluk katacak!

Son Trendler
Ne olursa olsun moda trendlerini yakından takip etmeyi seviyor musun? Ofis gardırobunu da sezonun trendleri ile donatmaya ne dersin? Gömlek elbiseler ve triko elbiseler bu sezon ofislerin gözdesi olmaya aday. Modern klasiklerden sayılan bu parçalardan yardım al! Zarif nakış detayları ile zenginleştirilen .DeFacto gömlek yaka elbiseyi ofis kombinlerine kolayca uydurabilirsin! Tek yapman gereken uygun ayakkabıyı seçmek!

Renkli ve Enerjik
Ofis kombinlerinde canlı renkleri tercih ederek günlerini daha eğlenceli bir hale getirebilirsin. Klasik kalem etek ve pantolonlarını renkli parçalar ile kombinle, enerjik stilini ofise taşı! Biz bu stil için kolları volanlı pembe bluz ve DeFacto kalem eteği seçtik. Sevdin mi?

Ofis kombinlerinde ister trendleri takip et, ister klasiklerden şaşma. Tercihin hangi yönde olursa olsun DeFacto koleksiyonu her zaman bir tık uzağında!


En son yazılar