Sokakların İlham Veren Trendleri!

13.11.2014 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
Kış sezonun trendleri sokak modasını yeniden şekillendirmeye başladı. Her zaman kendi modasını yaratan sokaklarda, şimdi kışın sıcak aksesuarlarından, dorenin egemenliğine uzanan bir stil giderek yükseliyor. Klasik çizginin, geçmişten ilham alan tasarımlarla birleştiği bu trendlere kombin önerileriyle göz atmaya ne dersiniz?sokaklarin_ilham_veren_trendleri_01Hanımlar için dorenin ve altın tonlarının bir başka olduğunu kabul etmek gerekir. Her ne kadar fazla gösterişli olduğuna dair bir düşünce olsa da, dorenin parlak ve dikkat çeken tarzına tek kelime ile bayılıyoruz. Neyse ki bu sezon dore yeniden aramıza dönüyor. Dore saatler ve trendy kolyeler ile kadın aksesuarlarında yoğun olarak gördüğümüz bu göz kamaştıran seçimin tamamlayıcısı ise denizci mavisi de denilen koyu lacivert tonları oluyor. Şık bir akşam için bu sezon kombinimiz belli: lacivert elbise ve iddialı dore bir saat!
Beyler için ise trendler dore gibi keskin renkler yerine daha doğal renklere yöneliyor. Kahverenginin her tonunun bu sezon, beylerin dolaplarının ayrılmaz parçası olacağını söylemiştik. Şimdi lacivert ile beraber kullanılmalarının yanı sıra kahverengi, tüm tonları ile geçmişten de ilham alan parçalarla birleşiyor. Özellikle 80’lerin trendlerine gönderme yapan spor ayakkabılar bu konuda, beylerin favori parçalarından. Buna birde son iki sezondur daha da önce çıkan ve siyah deri montların tahtını sallayan kahverengi deri ceketler eklendiğinde, beyler için hafta sonu kombini tamam bile!
Trendlerden ve rahatlıktan asla vazgeçmeyenlerin dolapları her zaman ki gibi kış sezonunda da DeFacto ile şekilleniyor. Sezonun en trend ürünlerini rahatlıkla birleştiren koleksiyonlar için siz de DeFacto dolabına merhaba deyin!

En son yazılar