Yılbaşı Hediyesi Önerileri

13.12.2016 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

En çok sevilecek yılbaşı hediyeleri DeFacto’da! 2017’ye adım adım yaklaşırken hepimiz heyecanlıyız. Yeni gelen yıldan güzel dileklerimiz var! Sevdiklerinizle birlikte mutlu ve huzurla geçirmeyi dilediğiniz yıla girerken, sevdiklerinizi mutlu edecek en şık hediyeleri verin! DeFacto sezonun favori rengi bordonun önderliğinde trend ve cool parçalarla hediye önerilerini sunuyor.
yılbaşı hediye önerileri
Kazaklarda Yılbaşı Ruhu!

Yılbaşının sevimli vazgeçilmez detayları kazaklara işlendi! Geyik temaları, kar taneleri, kırmızı ve bordo kazaklar, yılbaşı dilekleri yazılı kazaklar ve daha birçoğu DeFacto vitrinlerini süslüyor. Glitter ve payet detaylı kazaklara bayılacaksınız. Biz ayrıca Bordo üstüne beyaz kar taneleri serpiştirilmiş kazağı çok seviyoruz! Yılbaşı ruhunu en iyi yansıtan parçalar güzel hediye tercihleri olacak!

bayan yılbaşı kazağı önerisi
bayan yılbaşı kazağı tavsiyesi

Favori Renk Favori Aksesuarlar!

Sezonun favori rengi bordo 2016-2017 Kış sezonunun favori parçalarından atkılarda da kendini gösteriyor. Bu kış herkesin severek taktığı uzun ekose atkılar yılbaşı ruhuna uygun cool bordo renkle kombinlerin tamamlayacısı olacak. İnce kayışlı, bordo elegan bir saat tericihi ise zarif seçimleri seven kadınlar için doğru hediyeler olacaktır!
yılbaşı için ekose atkı
yılbaşı bayan saat önerisi

Makyaj Malzemeleriyle Renk Katın!

Hediye alacağınız kişi makyaj ve kişisel bakım ürünlerini sıklıkla kullanıyorsa tercihinizi bu yönde kullanabilirsiniz. Koyu kırmızı dudak parlatıcısı ve şık şişe tasarımıyla hoş kokulu Pour Femme parfüm bakım hediyeleri arasında ilk tercihleriniz olmalı!
bayan dudak parlatıcısı tavsiyesi
yılbaşı için bayan parfüm önerisi

Yılbaşı hediyeleri için favori yılbaşı ürünlerimizden minik bir seçki sunduk. Dilerseniz bu hediyeleri kendiniz için alabilir biraz kendinizi şımartabilirsiniz :)

En son yazılar