En Beğenilen Festival Stilleri

11.05.2017 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

Yazın yaklaşmasıyla festival sezonu da yavaş yavaş açılmaya başladı. Her sene dört gözle beklediğimiz festivaller, sere serpe çimlere uzanma, arkadaşlarla doyasıya müziğin keyfini çıkarma, eğlenceli sohbetler ve bir çok farklı etkinliğin sezonu yaz kapıda!. Hafta sonu nefes almak, şehrin karmaşasından uzaklaşmak istiyorsan sen de hemen bir etkinlik rehberinden kendine uygun festival için biletini al.. Üstelik festival kombinin için düşünmene de gerek yok, DeFacto ya bir göz at yeter!


Festivalde tüm gözleri üzerinde toplamak için abartıya hiç gerek yok. Tıpkı senin için seçtiğimiz bu kombindeki gibi desenli hem spor hem şık gömlekle, gençliği vurgulayan beyaz sırt çantası ve son olarak boynuna bağladığın Desenli Eşarp la bunu yapman çok kolay!

Kargo şortlar hiç modası geçmeyen , her daim trend ve tarz parçalardan. Beyaz basic t-shirt ile uyumu muhteşem değil mi? Son dönemlerde erkeklerin vazgeçilmez aksesuarlarından bileklikler ve DeFacto’nun koleksiyonundan spor güneş gözlüğüyle kusursuz bir kombin.
Şimdi geriye güzel günün keyfini çıkarmak kalıyor.

En son yazılar