Zamansız Trend Dantel

11.07.2017 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
Zamansız Trend: Dantel Zamansız diyoruz çünkü; senelerden beri zarafetin ve asil bir görünümün temel parçası olan dantel her zaman olduğu gibi yeniden gündemde. Farklı ve modern parçalara uyarlanmış dantel ,hem günlük hem özel günler için ideal bir seçim olacak. Özel bir davet için tercih edeceğiniz dantel işlemeli bir elbise ile kendinizi 50-60’lı yıllarda hissedebilir, modern parçalara uyarlanmış dantel detaylarıyla günlük hayatta da aynı büyüye kapılabilirsiniz. Biz dantelin sihirli dünyasına senin için adım attık, en beğenilen ve trend parçaları inceledik. DeFacto’nun yaz koleksiyonunda dantelli bir çok parça keşfettik. İncelemeye ne dersin?


İki Zıt: Dantel ve Jean Kombinleri
Dantel asaletin ve naifliğin simgesi, jean ise asiliğin ve özgürlüğün.. İki zıt bir arada ancak bu kadar güzel durabilirdi.jean in asi havasını dantelin naifliğiyle bir araya getirip yumuşatarak hem cool hem asil bir hava yaratabilirsin!
Şıklığın Anahtarı
Dantelin en çok yakıştığı kıyafetlerden biri diz altı kalem etek modelleri. Oldukça kadınsı bir detay olan danteller, kalem etek modelleri ile bir araya getirildiğinde bir kadın için muhteşem bir parça haline geliyor. Özellikle üzerine, düz bir gömlek ya da bluz giyerek ofis stili için kullanabilirsin.Zarafetin Simgesi Elbiseler
Dantelin bir arada olmayı en çok sevdiği parçalardan biri kuşkusuz elbiseler. Özellikle özel gün ve gecelerde hepimizin ilk tercihlerinden olan dantel elbiseler, zarif ve stil görünmemizde büyük role sahip.
Birbirinden şık dantel detaylı etekler, bluzlar, elbiseler ve daha fazlası DeFacto’da. Sen de tarzını en çok yansıtan parçaları bulmak ve trendlerden haberdar olmak için takipte kal, herkesin gözü sende olsun!

En son yazılar