Ultra Sportif Stil Mercek Altında

10.08.2018 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

Sportif parçalar artık sadece spor salonlarında değil, günlük kombinlerimizde de önemli bir yere sahip. 2018 ilkbahar yaz sezonunda sokaklardan podyumlara geçiş yapan spor parçalar trend bir görünüm için anahtar niteliğinde. Charlize Theron, Gigi Hadid ve Kendall Jenner gibi stil ikonu ünlülerin günlük kombinlerinde sıkça yer verdikleri eşofman altları ve spor üstler ile sen de sokak stilini bir sonraki seviyeye taşımak ister misin? Eğer cevabın evet ise sezonun en trend spor parçalarına DeFacto ile göz atmaya ne dersin?

Sportif Stilin Vazgeçilmezi Siyah
Başarılı bir sportif kombin için uç noktalardaki farklı parçaları bir araya getirebilirsin. Rahat bir eşofman takımını topuklu ayakkabılar ve stilettolar ile kombinleyebilirsin. Böyle bir kombin hazırlarken işini kolaylaştırmak için bütün parçaları siyah renkte tercih edebilirsin. Mesela DeFacto baskılı sporcu atleti siyah mini şort ve siyah stilettolar ile tamamlayabilirsin. Kombinini daha güçlü kılmak için renkli çantalardan ve takılardan yardım alabilirsin.

Mükemmel Uyum
Spor giyimin en klasik parçaları tabii ki eşofman takımları. Sen de günlük stilinde Kendall Jenner’ın ultra sportif stilini yakalamak istiyorsan tercihini DeFacto fermuarlı sweatshirt ve çizgili eşofman altı ikilisinden yana kullanabilirsin. Eşofman takımını sırt çantası gibi sportif bir parça ile tamamlamak yerine tercihini metal detaylı mavi çapraz çanta gibi daha şık bir parçadan yana kullanabilirsin.

Modada Geriye Dönüş: Saten Eşofman Altları
“Tarih tekerrürden ibarettir.” Moda dünyasının her sezon bize birçok farklı şekilde kanıtladığı bu söz sportif stilde de etkisini gösteriyor. 2000’lerin başında hepimizin gardırobunda yer edinmiş olan saten eşofman altları 2018 ilkbahar yaz sezonunda geri dönüyor. O zamanlar yeterince hevesini alamadıysan DeFacto eşofman altı tam sana göre!

2018 ilkbahar yaz sezonunda sokakların en şık kadını olmak için ihtiyacın olan her şey yüzlerce seçenek ile bir tık uzağında DeFacto koleksiyonunda. Hadi keşfetsene!

En son yazılar