Nerede Ne Giyilir: Çocuklardan Stil Dersleri

14.11.2014 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
Siz her gün dolabınızın önünde durup yarın ne giysem diye düşüne durun, yeni nesil bu işi çoktan çözdü bile! Nerede ne giyilir dersi vermeye hazır bu ufaklıklar, ince zevkleri ve stilleri ile pek çok yetişkine taş çıkarmaya hazırlanıyor. Durum böyle olunca ilham alma sırası da bize düşüyor. İşte miniklerin ilham veren kombinleri!nerede ne giyilir_cocuklardan_stil_dersleri_01İş mi Okul mu?Biz nasıl işe gidiyorsak, ufaklıkların da aynı tempoda bir okul hayatı var ve emin olun en az bizim iş hayatımız kadar çetin! Biz toplantılarla uğraşırken onlar da oyun saatlerinden proje sunumlarına kadar pek çok aktivite ile uğraşıyorlar. Ancak bu onları şıklıklarından ve rahatlıklarından vazgeçirmiyor. Bu yüzden söz konusu okulsa kombin tercihleri kesinlikle rahat pantolonlar ve sweatlerden yana!
Biri Park mı Dedi?Siz hafta sonu arkadaşlarınızla bir kahve içmenin keyfini yapıyorsanız; onlar da parkta arkadaşlar ile buluşup oynamanın, çığlık atarak koşmanın keyfini yapıyorlar! Her ne kadar biz yetişkinler konuyu anlamasak da o salıncakta sallanırken ne kadar önemli şeylerin tartışıldığından şüpheniz olmasın. Birde park söz konusu olunca bu küçük beylerin ve hanımların stillerinden zerre ödün vermeyeceklerinden! Kabanlar, paltolar, montlar ve hatta parkalar modelleri ile he sevimli hem de çok şıklar!
Dışarıda Bir YemekEskiden akşam yemeğine gidilecekse çocuklar evde bırakılırdı ancak bu zamane çocuklarından insan gerçekten kopamıyor! Onlar o kadar sevimli ve zekiler ki onlarla her yere gidebilir ve büyük de keyif alabilirsiniz! Şık papyonları, spor ceketleri, zarif elbiseleri ile akşam yemeğinde sizi gölgede bırakabilecekleri ihtimalini göze alabiliyorsanız harika bir gece sizi bekliyor. :
Küçük beyler ve küçük hanımların zevkli dünyasının izini takip eden DeFacto dolabı da yeni sezon ürünleri ile şimdi en az onlar kadar eğlenceli!

En son yazılar