Hamile Eşi Şımartmanın 4 Yolu

14.10.2014 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
Hamile yazıları hep anneler için yazılır, biz bir değişiklik yaptık hamilelerle ilgili bu yazımızı babalara adadık! Şişen ayakların, aşerilen bulunmaz yeşil eriklerin, sabah yataktan fırlatan mide bulantılarından bunalan biricik aşklar için endişelenen beylere, eşlerini mutlu etmenin basit 4 yolunu bir araya topladık! 14102014-blog-içerik 1-Sen Beni Beğenmiyorsun Artık! Bir bebek sahibi olmanın heyecanı yüreklerini hoplatsa da, doğum sonrası kilolarda hanımların yüreğini bir hoplatmıyor değil… Hatta beni beğenmiyorsun artık ile başlayıp ben çok şişmanladım dimi ile biten sorularda yavaş yavaş ortalıkta uçuşmaya başladı. O zaman sonbaharı değerlendirmenin tam zamanı diyoruz, sizi eşinizle küçük bir akşam yürüyüşüne davet ediyoruz. Hem onun ve bebeğinizin sağlığı hem de bu özel günlerin keyfini çıkarmak için daha iyi bir fırsat olabilir mi? Son olarak ona bir sürpriz yapın ve bu yürüyüşler için ona, onu sımsıcak tutacak bir sweatshirt alın!
2-Baş Başa Bir Yemeğe Ne Dersiniz? Hamilelik dönemi aslında bebek bekleyen kadınların çocuklaştığı, en çok ilgi beklediği bir zaman… Nazlanmaları, hemen duygulanmaları ve hatta biraz huysuzlanmalarıda hep bu yüzden… Eşlerinden beklentileri farklı olsa da aslında istedikleri biraz ilgi biraz da özel zamanlar. Onun için yapacağınız küçük jestler, bu güzel anne adaylarını mutlu etmeye yetip de artacak bile! O zaman beyler, şimdi onu için en özel hamile elbisesini seçin ve sizin için özel bir restoranda yer ayırtın.

3-Bir Zamanların Pazar Kahvaltıları Baş başa demişken, bunların son baş başa günleriniz olduğunu hatırlatalım dedik J Şundan birkaç ay sonra artık gecenin bir saatinde sizi çılgın ağlaması ile uyandıracak, sabah uykunuzun en tatlı yerinde sizi hazır ola geçirecek bir ufaklık hayatınıza girmiş olacak! Uykusuz geceleri bir gülüşü ile aydınlatacak bu ufaklık gelmeden bizce Pazar kahvaltılarını keyfini çıkarın! Ne de olsa o zaman artık kahvaltı değil bir saat daha uyku daha önemli olacakJ Önce güzel bir kahvaltı ardında da sahilde güzel bir yürüyüş işte kusursuz bir Pazar! Bu günü hatırlatacak küçük hediye ise eşiniz için rahat ve sımsıcak bir hırka… Tıpkı siz sarılmışsınız gibi!

4-Minik Ayaklar için Büyük Adımlar Evinizin yeni sakini için alışveriş yapmanın keyfi gibisi yok! Bebek odası, bebek arabası, mama sandalyesi bir yanda, onun o küçük ayakları için minik çoraplar bir yanda… Her ne kadar işi yoğun olsa da bu özel zamanları kaçırmak istemeyen babalar, kendinizi ufaklıkların dünyasına hazırlayın! İddia ediyoruz gördüğünüz her şeyi onun için almak isteyeceksiniz! Ancak, bu ara dünyanın en güzel annesini unutmayın bizce, onu da rahat edeceği trendy bir gömlek ile şımartabilirsiniz mesela!

En son yazılar