Sezonun Favorisi Yazı Baskılı Tişörtler

04.05.2018 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

Moda ikonlarının 2018 ilkbahar yaz sezon trendlerini en cool kombinlerle gözler önüne serdiği ve moda haftalarında ön plana çıkan sokak modası trendlerinden birisi de sloganlı ve yazı baskılı tişörtlerdi. Dior’un “We Should All Be Feminists” tişörtlerinin moda dünyasını kasıp kavurmasının bu trendin yükselişinde şüphesiz ki büyük bir öneme sahip. Will Smith ve Anne Hathaway gibi ünlü oyunculardan Gigi Hadid gibi süper modellere kadar birçok ünlü ismin günlük stilinde tercih ettiği yazı baskılı tişörtler 2018 ilkbahar yaz sezonunda kadın ve erkek modasında sokak stilinin vazgeçilmez parçalarından birisi olmaya aday. Sezonun yükselen trendine DeFacto koleksiyonu ile göz atmaya ne dersin?
Romantik Detaylar ve Sloganlar
2000’li yılların başında slogan ve yazı baskılı tişörtler sadece sert mesajlar iletmek isteyen asi çocukların tercih ettiği bir detaydı. Günümüzde ise romantik detaylar ile beraber bambaşka bir silüete bürünüyor. Çiçek desenleri ve pastel renklerin bir arada kullanıldığı yazı baskıları artık her stil ile uyum sağlıyor. Sade bir stili tercih edenler için DeFacto baskılı t-shirt ve pudra rengi deri ceket sezonun gözde ikilisi olacak!

Siyahın Asi Havası
Baskılı tişörtler ile modadaki retro rüzgarını yakalamaya ne dersin? 90’ların Guns’n Roses tişörtlerini hatırla. Bütün havalı kızların sırtında o vardı değil mi? Aynı enerjiyi taşıyan desenlerde tişörtleri tercih ederek bir kombinde iki trendi birden yakalayabilir, DeFacto baskılı t-shirt ile o havalı günlerine geri dönebilirsin. Serin bahar akşamlarında kurukafa ve yazı baskılı DeFacto tişörtünü mevsimlik botlar, denim pantolon ve denim ceket ile kombinle, gittiğin her yerde stilin konuşulsun.

Sokak Stilinde Siyah ve Beyazın Gücü
Yazı ve slogan baskıları erkek modasının demirbaş desenlerinden birisi. Her sezon karşımıza çıkan bu desenler bu sene çok daha minimal tasarımlara sahip. Birkaç renk ve desenin bir arada tercih edildiği tişörtler artık eskisi kadar çok tercih edilmiyor. Siyah ve beyaz üzerine minimal yazı baskıları 2018 ilkbahar yaz sezonunda en çok tercih edilen desenlerden birisi. Bu minimal stili günlük hayatına uyarlamak istersen DeFacto slim fit baskılı t-shirtten yardım alabilirsin. Kombinini denim ceketler vve spor ayakkabılar ile tamamlayabilirsin.

Kamuflaj Deseni ve Sloganlar Bir Arada
Modada hiçbir zaman çok fazla diye bir şey yoktur. Bu yüzden farklı sezon trendlerini bir arada kullanmaya çekinme! Yazı ve slogan baskıları trendini 2018 ilkbahar yaz sezonunun yükselen trendi kamuflaj deseni ile bir arada kullanarak sokak stilini bir sonraki seviyeye taşı. DeFacto slim fit sweatshirt ile eşofman altlarını ve denim ceketlerini bir arada kullan konforlu şıklığın tadına var!

Senin en çok sevdiğin yazı ve slogan baskısı hangisi? Floral desenler ile beraber kullanılan romantik sloganlar mı, yoksa kurukafa ve kamuflaj desenleri ile bezenmiş asi baskılar mı? Tercihin hangisinden yana olursa olsun 2018 ilkbahar yaz sezon trendlerini gardırobuna taşımak için ihtiyacın olan her şey yüzlerce seçenek ile DeFacto koleksiyonunda. Hadi keşfetsene!

En son yazılar