Haziran Ayı Alışveriş Listesi

14.06.2018 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

Yaz sıcakları kendisini iyice hissettirmeye vaşladı. Peki sıcak ve bunaltıcı yaz havasını maksimum konfor ile atlatabilmek için ihtiyacın olan her şeye sahip misin? 2018 ilkbahar yaz sezonunun en sevilen trendlerine uygun parçalar ile yaz ihtiyaçlarını gidermeye ne dersin? Eğer cevabın evet ise ihtiyacın olan her şey DeFacto koleksiyonunda senin için bir arada. Hadi, keşfetsene!

Sıcak yaz havalarında güneş gözlükleri hepimizin ihtiyacı. 2018 ilkbahar yaz modasının favori güneş gözlüğü modeli 1960’ların sevilen cat eye güneş gözlükleri. Güneş gözlüğü modasını yakalamak için ihtiyacın olan tek şey DeFacto cat eye güneş gözlüğü. Beyaz tişört ve denim pantolon kombinini bir sonraki seviyeye taşımak için DeFacto boncuklu bilezik ve cat eye güneş gözlüğün!

Polo yaka tişörtler yaz aylarında erkeklerin en sevdiği parçalardan birisi. Polo yaka tişörtler 2018 ilkbahar yaz erkek modasının da vazgeçilmezi. Günlik stilinde casual parçaları tercih ediyorsan DeFacto jakarlı polo yaka tişört ve klasik ayakkabı tam sana göre!

2018 ilkbahar yaz sezon trendlerin haziran ayı alışveriş listesi ile yakalamak için ihtiyaç duyduğun bütün parçalar yüzlerce seçenek ile bir tık uzağında DeFacto’da. Hadi, son trendlere uygun DeFacto koleksiyonuna bizimle beraber göz atsana!

En son yazılar