Kaşe Kaban Şıklığı

15.11.2016 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

Sezonun kalbi kaşe kabanlarda atıyor! Bu yıl kaşe kabanın yerini tutan çok az parça var. Vitrinleri en çok süsyelen bu hit parça hem bayanlar hem de beyler için rahat ve sıcak bir şıklık sağlıyor. Kaşe kabanın zarif duruşu kombinlediğiniz parçalara göre size smart casual bir hava katabilirken her daim cool olmanızın anahtarı!

kaşe kaban tavsiyesi

Siyahın Hakimiyeti

Hem bayan hem de erkek modasının en asil rengi siyah kaşe kabanınızın cool duruşunu en üst seviyeye taşıyacak. Bu kabanları içinize bir triko kazak giyerek siyah bir jeanle ve dilerseniz Oxford model ayakkabılarla dilerseniz chelsea botlarla kombinleyebilirsiniz. Zarif desenli bir şemsiyeyle de hafif yağmurlar altındaki şık duruşunuza bir artı ekleyebilirsiniz.

siyah bayan kaşe kaban tavsiyesi
erkek siyah kaşe kaban önerisi

Kahve ve Bejin Zarifliği

Kombininizin en zarif dokunuşunu klasik bir kaşe tabanla tamamlayacaksanız rengi bej ve kahvelerden seçmelisiniz. Unutmayın, hit parçalar içinde daima klasikler bulunur! Bu sezon kaşe kabanlarda bayanlar için kürklü modeller ve belden bağlanan modeller oldukça moda. Haki renk pantolonlar ve jeanler gri kürk ya da atkılar kabanınızla çok yakışacak parçalar arasında.
bayan kapşonlu kaşe kaban önerisi
erkek uzun kaban tavsiyesi

Farklılığı Seviyorsanız Buraya!

Kaşe kabanların düz renk modelleri yerine daha hareketli ve yeni modeller giymek istiyorsanız şimdi tam zamanı! Trend kaşe kabanların ekoselileri kırçıllı modelleri de DeFacto’da. Kapüşonlar sizi soğuktan korumak için birebir. Bayanların hareketli tarzını ekoseli modellerle ve daha iddialı kırmızı modellerle yansıtması da mümkün!
bayan kareli kaşe kaban önerisi
erkek kaşe kaban önerisi
Kaşe kabanın klasik şıklığını DeFacto sizler için yorumluyor. Online giyim mağazamızı dilediğiniz an ziyaret edebilirsiniz!

En son yazılar