Nisan Ayında Şık Yemekler İçin Kombin Önerileri

14.04.2017 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
Baharın tertemiz havası herkesin içine mutluluk tohumlarını serpiyor! Isınan havayla en güzel caddelerde en güzel mekanlar dolmaya başladı. Akşam etkinlikleri, arkadaşlarla ve tüm sevdiklerinle yapacağın hoş sohbetleri leziz bir yemekle taçlandırmaya ne dersin? Pazar akşamını sevdiklerine ayır. Onları şık bir yemeğe çıkar. Sen de en şık kombinini giymeyi unutma! Bir fikrin yoksa, DeFacto Blog Pazar kombininle yanında :)


Bahara atıfta bulun, şıklığına çiçekler kat! Sezonun en moda detaylarından kolları fırfırlı çiçekli bluzu seç. Minik pembe çiçekleriyle zarif stilini konuşturacaksın. Şık görünmeye püskül detaylı siyah omuz çantasıyla devam et. Pour Femme DeFacto parfümünle şıklığına son dokunuşu yapabilirsin.
Denim görünümlü çivit mavisi gömlekle sezon trendlerine ayak uydururken klasik şıklığın modern yorumunu yapabilirsin! 2017 erkek ilkbahar yaz modasında mavi ve kahverengi uyumunu çok sık göreceğiz. Sen de bu şık gecede ayakkabını ve saatini kahverengiden yana seçmelisin.
Nisan ayında da şıklığınızdan ödün vermeyin! Sevdiklerinizle geçireceğiniz hoş vakitleri en şık kıyafetleriniz ve trend görünümünüzle tamamlayın!

En son yazılar