Denim İkilemi; Bermuda Mı Etek Mi?

16.08.2018 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

2018 ilkbahar yaz sezonu sokak stilinde denim her zaman olduğu gibi ön plandaydı. Sadece bu sefer tek bir farkla; geçtiğimiz yaz sezonlarında beyaz denim pantolonlar, şortlar ya da etekler tek başına moda dünyasına hükmederken bu sene hem denim bermudalar hem de denim etekler koleksiyonların ve moda ikonlarının vazgeçilmezleri arasındaydı. Bu iki ezeli rakip arasında bir tercih yapman gerekse senin seçimin hangisinden yana olurdu? Denim bermudalar mı yoksa denim etekler mi? Cevabın ne olursa olsun başarılı bir sokak stili için ihtiyacın olan tüm parçalar DeFacto koleksiyonunda, bizim ile göz atmaya ne dersin?

Denimlere Patchwork Yorumu
Kış sezonunda süet ve deri ceketlerde karşımıza çıkan renk blokları trendi yaz aylarında etkisini denim üzerinde göstermeye başladı. Özellikle denim etekler ve denim pantolonlarda tercih edilen renk blokları trendleri yakından takip eden kadınların vazgeçilmez parçaları arasında kendine yer edindi. Sen de renk blokları trendini günlük stiline dahil etmek istersen DeFacto renk bloklu denim etek ile beyaz tişört ve sırt çantalarını bir arada kullanabilirsin!

Volanın Durdurulamaz Yükselişi
2018 ilkbahar yaz sezonunda hemen hemen her parçada karşımıza çıkan volanlar denim eteklerde de tercih ediliyor. Denim eteğin asi kız enerjisini bir anda değiştiren romantik fırfır ve volan detayları rahat ve şık stili sevenlerin bir numaralı tercihlerinden. DeFacto volan detaylı mini denim etek ile sezonun favorilerinden olan cat eye güneş gözlüğünü beraber kombinleyerek sen de bu trende kolaylıkla ayak uydurmak ister misin?

Sevilen Trendler Bir Arada
2018 ilkbahar yaz sezonunda öne çıkan bir diğer trend ise işlemeler ve düşük omuzlar oldu. Özellikle ünlülerin ve moda ikonlarının günlük stillerinde sıkça yer verdiği bu detaylar sokakları ele geçirdi. Sezonun en sevilen trendlerinden ikisini bir kombinde birleştirmek istersen sen de tercihini işleme detaylı karmen yaka beyaz bluzdan ve DeFacto denim bermudadan yana kullanabilirsin. Stilini tamamlamak için DeFacto hasır lacivert çantadan yardım alabilirsin.

Basic Stilin Vazgeçilmezleri
Evden on dakikada çıkıp yine de şık görünmek istediğin günlerde basic parçalardan yardım alabilirsin. DeFacto denim bermuda şortve siyah beyaz çizgili bir tişört ile hazırlayacağın kombinin ile evden dakikalar içinde çıkabilir ve stilinden hiçbir ödün vermeyebilirsin. Kombinini bir sonraki seviyeye taşımak için DeFacto baskılı trend şapka gibi trend aksesuarlardan yardım alabilirsin.

2018 ilkbahar yaz sezonunda senin tercihin hangisinden yana? Denim bermudalar mı yoksa etekler mi? Favorin hangisi olursa olsun ihtiyacın olan her şey bir tık uzağında DeFacto koleksiyonunda. Hadi keşfetsene!

En son yazılar